Nagrywarka DVD - GSA 4163b

Witam mam do was malutkie pytanie czy opłaca śię brac tą nagrywarke Dvd akurat mam tyle kasy że starczy mi na nią.Chciałbym usłyszec wasze opinie o tej nagrywarce.Pozdrawiam i czekam na wasze opinie:)

Może jakiś link do jej opisu ?? Czy sami mamy jej sobie poszukać :?

bardzo dobra nagrywarka mam taką własnie nagrywa wszystko bez problemów i szybko bardzo cicha jest w komplecie ma nero i power DVD

http://allegro.pl/item102301652_nagrywa … 6_gwa.html o to link z allegro

Bardzo fajna nagrywarka tylko osobiście nie mam zaufania do przycisku wysuwającego tackę.

Miałem DVD-ROM LG GDR 8163B o takim samym wyglądzie i po nie całym roku wypadł mi ten felerny przycisk.

Widziałem jak był zamontowany ten przycisk. Nie symetrycznie względem kostki z przyciskiem docelowym w środku w obudowie.

Być może poprawili ten błąd w nowych obudowach ale niesmak pozostał.

DVD-ROM był na gwarancji także wymienili mi go na nowszy model LG GDR 8164B z zupełnie innym przyciskiem, bardziej solidnym.

Zaryzykuj, w razie czego masz gwarancję, a LG to solidna firma.

Nie naprawia tylko odrazu wymienia :lol:

tak właśnie kupuje taka nagrywarke dvd ale tylko z mieśięczna gwarancja:(:(:(:frowning:

Allegro - kupuj napędy w sklepie masz min dwa lata gwarancji.

tak ale taka w sklepie kosztuje ponad 150 zl i nie mam tyle kasy:(

No to wybieraj. Albo drozej w sklepie i normalna gwarancja, albo Allegro i 30 dni gwarancji, a później, jak coś się popsuje, to… kolejny wydatek na nowy sprzęt.

Miesiąc to za mało gwarancjii nawet jak by kosztowała połowe ceny sklepowej to bym jej nie brał , może sie okazać że po kilku wypalonych płytach nie bedzie sie nadawała do użytku , dolicz sobie do tej ceny koszt przsyłki , prowizje za wpłacenie na konto a dołożyłbyś niecałe 40zł a bedziesz miał nowiutką nagryware z 2 letnią gwarancją , a LG ma bardzo kożystną gwarancje bo w razie awarii tylko dzwonisz i przywożą Ci do domu nowy sprzęt.

tak ale ja płace 110zl razem z przesyłka więc płace 110 zl wiem że to troche lipka miesiac gwarancji ale nie mam więcej kasy na nagrywarke a potrzebuje jej szybko:)

Twoja decyzja - Twoja kasa.

ciekawe czy oprogramowanie ci dołożą do niej bo powinno byc nero i power dvd w komplecie :wink: :wink:

oprogramownie jest takie jak mowisz , nowka i wogole tylko szkoda ze gwarancja na jeden miech:(:frowning: ale one schodza szybko

bo są niezle :wink:

hehe to wiem bo mam zwykła nagryware już 3 lata i dzięku bogu działa pięknie :slight_smile: