Nagrywarka dvd

(Przemoxmx) #1

Chciałbym sobie kupić nagrywarke dvd lg lub lite-on i nie wiem co lepsze… nie pisac ze lg lepsze i koniec podawac konkretne uzasadnienia, przyklady… przydal by sie jakis link z allegro z jakas nagrywarka ktora polecacie… nie koniecznie musi wypalac obrazki na plytach… zalezy mi na tym zeby jak najszybciej odczytywala i zapisywala dvd oraz cd (dvd ważniejsze) cena do 250 zł

(M a x) #2

podobny temat

słuchaj trudno coś komuś doradzac bo zaraz tu bedzie burza zwolenników LG i liteona ja powiem krótko jak bym miał brac z tych dwóch to wyłącznie Liteona

(Przemoxmx) #3

niby podobny ale zdania są podzielone… i ja juz nie wiem co brac… mam napedl lite-on od 3 lat i raz mi wysiadl po roku teraz mam 2 lata nowy i dziala wszystko ok… sasiad ma naped cd lg i wysiadla po 1,5 roku i do teraz raz czyta plytki a raz nie…

Złączono Posta : 12.12.2005 (Pon) 14:11

zauwazylem ze modele lite-on sa tansze o jakies 10 zł od lg… max podaj przyklad z allegro LG ktorego bys mi polecil i LITE-On’a

(system) #4

Ja mam nagrywarkę Samsung TSST corp CD/DVDW SH-W162C

Nie odtwarza DVD-RAM

Działa mi znakomicie,2 lata gwarancji

Zapłaciłem 169 zł. :slight_smile:

ps.polacam

(Canaletto) #5

Mam dwa napędy LG. Wszystkie sprawują się jak marzenie.

Mam monitor LiteOn. Sprawuje się fatalnie, kolory przekłamane, obraz miga czasem.

IMO wybór jest prosty.

(Przemoxmx) #6

a jakies przyklady LG? polecicie mi cos? najlepiej akcje trwajace jeszcze 10 dni

(zygjux) #7

Ale Canaletto zrobiles porownanie :wink: przeciez Liteon w sumie zajmuje sie tylko napedami i jest napewno pod tym wzgledem lepszy od Lg.A monitory,wiadomo ze Lg jest lepszy od Liteonow :slight_smile:

(Przemoxmx) #8

http://allegro.pl/show_item.php?item=76254298 co sadzicie o tym? jakby spojrzec na te predkosci to nie różni sie od tych za 220 zł

(Bażant) #9

Brał bym liteona, co do szybkości zapisu, za bardzo bym się nią nie sugerował, poniważ nie jest Ci potrzebne super szybkie wypalanie płyt, a wiadomo im szybciej chodzi tym szybciej się zużywa :wink: Brał bym liteona poniważ, jak dla mnie one sa lepsze: wydajniejsze, trwalsze, ale jak znam życie zaraz napadną na mnie anty fani liteona a fani LG i zaczną protestować, ze jest na odwrót ![;

(McDracullo) #10

Ja mam już trzeci naped Liteona i zaden mnei nie zawiódł. Canaletto - nie poównuj monitorow z nagrywarkami :?. Kumpel mial LG i przesiadł sie na liteona, cietka to samo (może za moją nowmową, ale fakt faktem ze ich napedy sie zwyczajnie popsuły) Nikt z nich nie nażeka.

(Bażant) #11

Ta jest bardzo dobra i mieści się w twoim przedziale cenowym :slight_smile:

(JNJN) #12

Miałem nie pisać,ale napisze.

Ciekawi mnie ile moi poprzednicy co piszą mieli tych napędów - ja używałem i założyłem wiele.

I cały czas używam LG i żaden napęd mi nie padł - może mam szczęście.

Należy pamiętać że każda firma produkująca napędy miała wpadki i należy pamiętać że, najwięcej sprzedaje się napędów LG i LITE-ON, więc i jest więcej zwrotów tych napędów,ale procentowo w stosunku do innych firm nie ma różnicy.

Dużo usterek napędów powodują sami użytkownicy.Większość kłopotów jest przez złą instalację napędów i oprogramowania oraz używania złych nośników

Tak więc nie jest źle i z tanich napędów warto kupować LG,LITE-ONA,NECA.

(Przemoxmx) #13

KUPIE LITE-ONA TEGO CO BAżANT ZAPROPONOWAł (JEZELI NIE WYMYSLE ZE CHCE NOWY TELEFON ALBO COS :d:d) THX WSZYSTKIM ZA POMOC I NARX :):):slight_smile: