Nagrywarka DVD

(Lost World) #1

Witam

Właśnie mam zamiar jutro wybrać się do sklepu informatycznego , z prawdziwego zdarzenia by kupić nagrywarke DVD. Czym się kierować?

Na co patrzeć itd.Jaką nagrywarke kupić by nie było żadnych konfliktów itd...?

Z góry Dziękuje za Pomoc :slight_smile:

(Przemoxmx) #2

pełno takich tematów było... proponuje odwiedzic portal http://www.cdrlab.pl i zobaczyc test pioneer DVR-111 lub BenQ DW-1650 ale z tym moesz miec problemy przy cd-rw

Złączono Posta : 09.07.2006 (Nie) 12:52

nie patrz na prędkości tylko na testy i opinie uzytkowników oraz na technologie uzyte w tych nagrywarkach

konfliktow sprzetowych nie powinno byc z zadna nagrywarką , o ile masz ja na kanale pomocniczym jako master, ale ja mam np na slave i tez jest ok i jak masz chipset nforce i sterowniki nforce to radze je odinstalowac i zeby byly te od windowsa, do tego forceASPI tryb DMA i nagrywasz ile wleźie :stuck_out_tongue: ale wleźie duzo :stuck_out_tongue:

(Jt Witkowski) #3

Proponuję, abyś kupił nagrywarkę DVD firmy Plextor.

(system) #4

Proponuję odwiedzić stronę. Poszukaj a znajdziesz, było sporo tematów. Od siebie dodam, że jak masz dużo kasy to Plextor lub Pioneer, jak trochę mniej to liteOn i LG. Tyle odemnie. mam LiteOna i jestem bardzo zadowolony :D. Napisz ile masz kasy na nagrywarkę to może coś doradzimy :D.

(Tommekx) #5

LG H20L lub Nec 4550, jedne z lepszych nagrywarek z jakimi miałem do czynienia(dobre parametry, nienajgorsza korekcja błędów)

(Seba 18) #6

Kup LG GSA 4167B polecam , sam ją używam, nagrywa wszystko.

Nie jest droga więcej niż 210 nie wydasz :smiley:

(Tommekx) #7

:o Dla mnie 210 zł za nagrywarke dvd to jest o kilkadziesiąt złotych za dużo. A poza tym jeśli mi się dobrze przypomina to nie posiada wypalania płyt przez lightscribe itp.

(Firekage) #8

ASUS DRW 1608P

Polecam w cenie 150 zl.

(Seba 18) #9

Mi się podoba, takie technologie mi niepotrzebne.

(Dod) #10

Tommekx : wydaje mi się że jak się kupuje to już się kupuje na lata a nie na dni... możesz kupi nagrywarke za 50 zł ale co z tego skoro się rozleci za kilka dni ?

(Tommekx) #11

TaOs ty chyba nigdy nie byłeś w sklepie komputerowym, a tym bardziej nie orientujesz sie w cenach. Obecnie prawie wszystkie nagrywarki dvd kosztują do 160 zł(nie licząc nagrywarek na usb) więc mi nie mów, że przepłacenie za nagrywarke to dobry interes.

(Przemoxmx) #12

Tommekx ma racje... nie oplaca sie kupywać BOX'ow za 200 zł... lepiej oem za jakies 150-170 zł i moim zdaniem najlepiej kupic pionnera albo jego oem z łądniejszym panelem "(ASUS)

(system) #13

Wszystko zależy od Firmy... Dobrego Plextora czy Pionnera nie kupisz za 160zł. Ja osobiście wolę wydać 50zł więcej i ieć coś lepszego a nie standart. każdy robi jak uważa i kupuje to na co go stać... Co do nagrywarek to napewno są dość dobre w granicach 150zł np. LiteOn czy też LG, które polecam... Ale ja jak bym teraz się decydował to chyba wolałbym troche więcej kasy wydać...