Nagrywarka DVD

Witam

Właśnie mam zamiar jutro wybrać się do sklepu informatycznego , z prawdziwego zdarzenia by kupić nagrywarke DVD. Czym się kierować?

Na co patrzeć itd.Jaką nagrywarke kupić by nie było żadnych konfliktów itd…?

Z góry Dziękuje za Pomoc :slight_smile:

pełno takich tematów było… proponuje odwiedzic portal http://www.cdrlab.pl i zobaczyc test pioneer DVR-111 lub BenQ DW-1650 ale z tym moesz miec problemy przy cd-rw

Złączono Posta : 09.07.2006 (Nie) 12:52

nie patrz na prędkości tylko na testy i opinie uzytkowników oraz na technologie uzyte w tych nagrywarkach

konfliktow sprzetowych nie powinno byc z zadna nagrywarką , o ile masz ja na kanale pomocniczym jako master, ale ja mam np na slave i tez jest ok i jak masz chipset nforce i sterowniki nforce to radze je odinstalowac i zeby byly te od windowsa, do tego forceASPI tryb DMA i nagrywasz ile wleźie :stuck_out_tongue: ale wleźie duzo :stuck_out_tongue:

Proponuję, abyś kupił nagrywarkę DVD firmy Plextor.

Proponuję odwiedzić stronę. Poszukaj a znajdziesz, było sporo tematów. Od siebie dodam, że jak masz dużo kasy to Plextor lub Pioneer, jak trochę mniej to liteOn i LG. Tyle odemnie. mam LiteOna i jestem bardzo zadowolony :D. Napisz ile masz kasy na nagrywarkę to może coś doradzimy :D.

LG H20L lub Nec 4550, jedne z lepszych nagrywarek z jakimi miałem do czynienia(dobre parametry, nienajgorsza korekcja błędów)

Kup LG GSA 4167B polecam , sam ją używam, nagrywa wszystko.

Nie jest droga więcej niż 210 nie wydasz :smiley:

:o Dla mnie 210 zł za nagrywarke dvd to jest o kilkadziesiąt złotych za dużo. A poza tym jeśli mi się dobrze przypomina to nie posiada wypalania płyt przez lightscribe itp.

ASUS DRW 1608P

Polecam w cenie 150 zl.

Mi się podoba, takie technologie mi niepotrzebne.

Tommekx : wydaje mi się że jak się kupuje to już się kupuje na lata a nie na dni… możesz kupi nagrywarke za 50 zł ale co z tego skoro się rozleci za kilka dni ?

TaOs ty chyba nigdy nie byłeś w sklepie komputerowym, a tym bardziej nie orientujesz sie w cenach. Obecnie prawie wszystkie nagrywarki dvd kosztują do 160 zł(nie licząc nagrywarek na usb) więc mi nie mów, że przepłacenie za nagrywarke to dobry interes.

Tommekx ma racje… nie oplaca sie kupywać BOX’ow za 200 zł… lepiej oem za jakies 150-170 zł i moim zdaniem najlepiej kupic pionnera albo jego oem z łądniejszym panelem "(ASUS)

Wszystko zależy od Firmy… Dobrego Plextora czy Pionnera nie kupisz za 160zł. Ja osobiście wolę wydać 50zł więcej i ieć coś lepszego a nie standart. każdy robi jak uważa i kupuje to na co go stać… Co do nagrywarek to napewno są dość dobre w granicach 150zł np. LiteOn czy też LG, które polecam… Ale ja jak bym teraz się decydował to chyba wolałbym troche więcej kasy wydać…