Nagrywarka Która Nagrywa Płytki Tylko Dla Siebie:/

(Marian0810) #1

Mam Problem z nagrywarką,zatem kiedy za każdym razem próbuje nagrać co kolwiek na płyte czy to CD czy DVD i odpalic ją na jakim kolwiek innym odtwarzaczu nie widzi tej płyty,próbowałem już wielu programów do palenia Nero 6,Alcohol,Clone CD itp ale za każdym razem jest to samo wkładam płyte do napędu nagrywam i jest wszystko OK "zapis z prędkośćią ....ukonczony powodzeniem itd"wkładam ja zpowrotem do mojego napedu (ATAPI DVD DH20A3P)i wszystko co wypaliłem widać i moge to normalnie odczytać ale jak płyta ląduje w wieży,dvd,w innym kompie,w odtwarzaczu w samochodzie to jej nie widac zaden mój kumpel nie mógł zobaczyc co jest na płycie nagranej przez mój napęd wyskakuje pusty dusk CD,Jest to dla mnie bardzo dziwne,prosze o pomoc

PoZdRo ALLL :lol:

(Miszkurka2000) #2

Wydaje mi sie że jest to specjalny egzemplarz CIA, który jakims cudem trafił w twoje ręce. A tak na poważnie to wydaje mi sie że albo się rozkalibrowała albo w tle działa program który "szyfruje ?" dane - znowu CIA. Szczerze mówiąc to dokładnie nie wiem o co chodzi w takich przypadkach podobnie jak w moim kiedy nagrywarka Combo RW - czytająca jednocześnie DVD, z dnia na dzień przestała nagrywać i czyta tylko płyty DVD chociaż nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy.

(Marian0810) #3

więc to sprawka CIA,wiedziałem że coś tu nie gra :lol:

(JNJN) #4

Może nośniki kiepskie.

Wyczyść laser.

Zmniejsz prędkość nagrywania do minimum.

Aktualizacja firmware.

Podepnij pod innego kompa i sprawdź, jak to samo napęd serwis lub nowy.