Nagrywarka LG

Witam wszystkich

moj problem dotyczy nagrywarki LG

Od samego poczatku odkad ja mam przy predkosci 52x plyte nagrywa mi okolo 3-4 minut.

Niezaleznie od predkosci nagrywania jaka ustawie, plyte nagrywa w miare szybko az do 70-80%, pozniej zwalnia i nagrywa wolno.

Dziwi mnie to ze przez caly czas nagrywania bufor nie spada ponizej 90%

wiec nie ma powodu do zaciecia ani zmiany predkosci na nizsza.

Testowalem na predkosciach 52x i 32x. Czasy nagrywania sa bardzo podobne, roznia sie moze o 10s lecz nie schodza ponizej przedzialu czasowego (3-4 min)

mam bartona 2600, plyte msi, dysk wd 7200 obr 8mb cash 256 ram

pomocy

To powinienies się cieszyć :smiley: Gorzej jak chcesz nagrac jakieś plytki na Audio CD… jezeli ci to bardzo przeszkadza to moze oddaj ją na gwarancje skoro to nowa nagrywarka. Pozdro

Problem w tym ,ze bede musial czekac miesiac na nagrywarke no ale co

zrobic:(

Ciesz się, że na gwarancji :wink:

a z czego tu sie cieszyc wkoncu kupilem ja tydzien temu w sklepie

ale dopiero teraz mialem czas sie nia pobawic i doszedlem do wniosku ze cos jest nie tak

ja mam nagrywarke LG 52x i jest u mnie tak samo. nagrywa płytke w 3-4 minuty i tez tak spada predkosc stopniowo najpierw przy 60 potem przy 75%. jak mialem nagrywarke LG 32x to tez tak bylo, wiec dalem sobie juz spokoj

miedzy innymi dlatego jestem przeciwny sprzetowi marki LG… chociasz o monitorach zlego slowa powiedziec nie moge… :smiley:

nie lepiej bylo zainwestowac w LiteOna albo tak jak w moim przypadku Teac’a ??

wiem wiem… madry polak po szkodzie :stuck_out_tongue:

tak jest jak cos jest w tej samej cenie a rozni sie tylko wygladem

Tu masz racje nagrywarki LG to prawdziwy badziew. jedna mi juz siadla, a ta druga tez ledwo zipie.

no nie wiem. moi kumple maja LiteOn’y ale bardzo czesto plyty wala, tak ze nie mozna ich odczytac

Mam nagryware LG od ponad roku, nagralem jakies 300 plyt do tej pory i nie zepsula mi ani jednej plyty. Jesli chodzi o LG to tylko cd-romy byly do kitu, ja wymienilem 3 do tej pory ale postanowielm dac jeszcze jedna szanse LG kupujac nagrywarke, jak narazie jestem bardzo zadowolony.

To co pisali koledzy oraz:

sterowniki najnowsze do płyty głównej.

aktualizacja firmware nagrywarki

wgranie najnowszego Nero

ASPI 4.71.2

Podłącz ją na drugim kanale IDE jako Master na ostatniej wtyczce taśmy najlepiej jako samą,jak drugi napęd będziesz podpinał na taśmie to jako Slave.

Poczytaj i rzuć problem

http://forum.cdrinfo.pl/forumdisplay.php?f=2

I nie słuchaj co niektórych LG mają dobre napędy,było kilka wpadek z trybami pracy ale sprawują się bardzo dobrze i klienci i serwisy je chwalą.

A nie kupić ??

Plyty na ktorych nagrywalem to dysany i werbatimy wiec kwestia zlych plyt odpada.

faktycznie moze to wina sterownika aspi

byl by ktos tak uprzejmy i mi podal link?

z gory dzieki

kamil