Nagrywarka Lite-on


(Czr R1) #1

Witam

Mam problem z moja nagrywarka lite-on wogole nie chce nagrywac plyt tylko na poczatku slysze akie pikanie plyt i mi potem wysuwa plyte i nie nagrywa co robic oddac ja na gwarancje czy cos innego pomoze ??

Pozdrawiam


(Wolin) #2

Jeśli jest to uszkodzenie mechaniczne to oczywiście tylko ==> SERWIS.

Powiedz tylko jeszcze za pomocą jakiego oprogramowania wypalasz płyty.


(Czr R1) #3

Wczesniej za pomoca nero to tak z dysku chcialem nagrywac to kazda plytke mi psula teraz chcialem z plyty na plyte clonem tez mi nie nagrywa


(Duch) #4

zanieś do serwisu!! mój LiteON nagrywa każdym sposobem!! a odczyt jak się sprawuje?? normalny CD działa??


(Wolin) #5

W takim wypadku pozostaje tylko ==> SERWIS.

O ile jeszcze masz na gwarancji. Powidz jeszcze tylko czy tak masz z tą nagrywarką od nowości ??


(Czr R1) #6

Nie przedtem bylo wszystko dobrze a normalne cd odczytuje ale jakos wolniej niz wczesniej...


(Duch) #7

hmmm a czy między czasie zmieniałeś Windowsa?? bo u mnie po zmianie Millennium na XP pojawiły się pewne problemy, ale udalo się im zaradzić :slight_smile:


(Czr R1) #8

No robilem tylko reinstalke XP ale kurcze wlasnie nie weim czy to sie zaczelo od razu jak XP przeinstalowalem czy troche pozniej :?


(Wolin) #9

Polecam Ci tylko iść do ==> SERWISU. Jeśli masz nagrywarkę jeszcze na gwarancji to jak najbardziej oddaj ją w ich ręce. Chyba, że coś przy niej majsterkowałeś ręcznie to wtedy Ci ją nie przyjmą !!


(JNJN) #10

Proponuje na początek sprawdzenie w menadzeże urządzeń, wgranie nowego ASPI, odinstalowanie kanału na którym jest nagrywara i restart, wgranie nowego Nero wersji 6.3.. i zobaczysz.

Poczytaj strone:

http://www.cdrinfo.pl


(Czr R1) #11

Dorba juz ja zanioslem do serwisu nie chce mi sie z nia bawic...jeszcze cos sam pospuje i potem by mi nie chcieli przyjac