Nagrywarka ma problemy z odtwarzaniem płyt

(Dino Rafal) #1

Mam pewien problem z niewiadomego powodu nagrywarka nie odtwarza płyt (na początku jak oddali mi kompa z serwisu to odtwarzała płyty- z programami typu PCformat bez problemu, z przegrywanymi płytami miała problem a oryginalnych gier typu Wiedźmin, GTA 4, Assassin's Creed wo gule) system był formatowany ograniczając się tylko do formatowania dysku z Windowsem po czym dalej ten problem występuje tyle że teraz już nic nie odtwarza i tu moje pytanie czy to może być wirus czy po prostu nagrywarka do wymiany?

(Krzysztof Zbroszczyk) #2

Może pomoge :slight_smile:

Kup płytę czyszczącą jeśli to nie pomoże to nagrywarka do wymiany .

Nie sądzę żeby wirus coś zdziałał bo skoro przed formatem i po formacje jest tak samo więc zastosuj się do tego co ci napisałem jak coś źle powiedziałem to proszę mnie poprawić .

(Dino Rafal) #3

Płyty czyszczącej już używałem to wymienię nagrywarkę dałbym kompa do serwisu na gwarancję ale zgubiłem kartę gwarancyjną XD wezmę nagrywarkę zabiorę rodzicom z kompa :smiley:

chociaż pozwolę się wypowiedzieć komuś innemu dopiero po tym wymienię nagrywarkę

(Depedro70) #4

Płyt czyszczących nie używaj,prędzej uszkodzisz delikatny laser.

Zrób aktualizacje biosu nagrywarki.

(Agatonster) #5

Azalel ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Dino Rafal) #6

aktualizowałem BIOS i nic nie dało czyli rozumiem że nagrywarka do wymiany

(ol3k) #7

Skoro nie odtwarza płyt to do wymiany, a próbowałeś coś nagrywać nią?

(Ctr) #8

Pożycz od kumpla dobrą nagrywarkę, jak będzie działała to kup nagrywarkę na allegro i tyle.

(Dino Rafal) #9

na samym początku odtwarzała i nagrywała wszystko oprócz oryginalnych gier teraz nie odtwarza nic (nagrywała wtedy ok. 3X wolniej)

-- Dodane 25.06.2009 (Cz) 11:12 --

jak już wspomniałem wcześniej jeżeli będzie potrzeba zmiany nagrywarki wezmę ją z kompa rodziców

(ol3k) #10

Więc trafiłeś na jakiś wadliwy napęd, było go od razu zareklamować.

(Dino Rafal) #11

dobra tylko że napęd nie był w serwisie wymieniany tylko procek,ramy i karta graficzna

nie mogłem jej od razu zareklamować bo grałem w gry przez neta przez ponad miesiąc nie używałem płyt zorientowałem się dopiero wtedy jak kupiłem GTA 4 a w między czasie wsiąkła mi gdzieś karta gwarancyjna XD więc na gwarancję już nie oddam

(ol3k) #12

Gwarancja na nagrywarki wynosi od 12 do 24 miesięcy, więc masz czas...

(Dino Rafal) #13

już nie pamiętam ile miała ale jak na 12 miesięcy to już po ptokach

(ol3k) #14

To tak jak powiedziałeś... czeka Cię droga do pokoju rodziców i "pożyczenie" ich napędu;]

(Dino Rafal) #15

wezmę go na czas nieokreślony bo nie wiem kiedy będzie mi się chciało kupić nowy (kasę mam ale i tak rodzice rzadko używają nagrywarki więc nie będę się spieszył z oddaniem) :smiley: