Nagrywarka ma problemy z odtwarzaniem płyt

Mam pewien problem z niewiadomego powodu nagrywarka nie odtwarza płyt (na początku jak oddali mi kompa z serwisu to odtwarzała płyty- z programami typu PCformat bez problemu, z przegrywanymi płytami miała problem a oryginalnych gier typu Wiedźmin, GTA 4, Assassin’s Creed wo gule) system był formatowany ograniczając się tylko do formatowania dysku z Windowsem po czym dalej ten problem występuje tyle że teraz już nic nie odtwarza i tu moje pytanie czy to może być wirus czy po prostu nagrywarka do wymiany?

Może pomoge :slight_smile:

Kup płytę czyszczącą jeśli to nie pomoże to nagrywarka do wymiany .

Nie sądzę żeby wirus coś zdziałał bo skoro przed formatem i po formacje jest tak samo więc zastosuj się do tego co ci napisałem jak coś źle powiedziałem to proszę mnie poprawić .

Płyty czyszczącej już używałem to wymienię nagrywarkę dałbym kompa do serwisu na gwarancję ale zgubiłem kartę gwarancyjną XD wezmę nagrywarkę zabiorę rodzicom z kompa :smiley:

chociaż pozwolę się wypowiedzieć komuś innemu dopiero po tym wymienię nagrywarkę

Płyt czyszczących nie używaj,prędzej uszkodzisz delikatny laser.

Zrób aktualizacje biosu nagrywarki.

Azalel ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

aktualizowałem BIOS i nic nie dało czyli rozumiem że nagrywarka do wymiany

Skoro nie odtwarza płyt to do wymiany, a próbowałeś coś nagrywać nią?

Pożycz od kumpla dobrą nagrywarkę, jak będzie działała to kup nagrywarkę na allegro i tyle.

na samym początku odtwarzała i nagrywała wszystko oprócz oryginalnych gier teraz nie odtwarza nic (nagrywała wtedy ok. 3X wolniej)

Dodane 25.06.2009 (Cz) 11:12

jak już wspomniałem wcześniej jeżeli będzie potrzeba zmiany nagrywarki wezmę ją z kompa rodziców

Więc trafiłeś na jakiś wadliwy napęd, było go od razu zareklamować.

dobra tylko że napęd nie był w serwisie wymieniany tylko procek,ramy i karta graficzna

nie mogłem jej od razu zareklamować bo grałem w gry przez neta przez ponad miesiąc nie używałem płyt zorientowałem się dopiero wtedy jak kupiłem GTA 4 a w między czasie wsiąkła mi gdzieś karta gwarancyjna XD więc na gwarancję już nie oddam

Gwarancja na nagrywarki wynosi od 12 do 24 miesięcy, więc masz czas…

już nie pamiętam ile miała ale jak na 12 miesięcy to już po ptokach

To tak jak powiedziałeś… czeka Cię droga do pokoju rodziców i “pożyczenie” ich napędu;]

wezmę go na czas nieokreślony bo nie wiem kiedy będzie mi się chciało kupić nowy (kasę mam ale i tak rodzice rzadko używają nagrywarki więc nie będę się spieszył z oddaniem) :smiley: