Nagrywarka szybkosc nagrywania!

(Ddddd) #1

Od czego zalezy szybkosc nagrywania sie płyty? od tego ze mam 64 RAM i słaby procek Celeron 599 ? czy tez od szybkosci ustawienia nagrywania! wazne to dla mnie!

(boczi) #2

Głównie od ustawienia nagrywania, ale przydałby się odrobinę lepszy sprzęt do nagrywania płyt, bo zwyczajnie pecet może się zawiesić. Minimum 128MB RAM i lepszy procesor.

(Qbek50) #3

duzy wplyw ma procesor no i dysk. 8)

(Bbieniol) #4

A przede wszystkim prędkość nagrywania zależy od płyt na których nagrywasz :slight_smile:

(JNJN) #5

Nagrywary i jej parametrów.

Nośnika.

Programu do nagrywania.

Ustawień.

No i to 64 MB ramu stanowczo za mało i może być problem.

O jakiej nagrywarce mówimy CDR czy DVDR.

Jaki system operacyjny.

(Bbieniol) #6

Nie wiem, czy na celeronie 599 XP byłby odpowiedni, więc stawiam, że kolega boniek ma 98 :slight_smile:

(Ddddd) #7

dokładnie mam 98 po co mi do tkiego złomu ! xp ! właśnie zastanawoam czy sie opłaca kupowac nagrywarke jak płyty wogóle beda mi sie nie nagrywały albo wolno bedzieszło

(Qbek50) #8

12x powinno spokojnie pójść.Zalezy czy bedziesz nagrywał masowo czy tylko od czasu do czasu. A w ogóle to pamietam pierwsze nagrywarki, chyba 1x czy 2x gdzie trzeba było wyjsc z domu jak sie nagrywała płytka :smiley:

(Ddddd) #9

na poczatku bede duzo nagrywal.. jo juz wole kupic caly komputer!

(Zbych ) #10

Miałem kiedyś nagrywarke (max 24x) w kompie też takim słabym ( celeron 400mhz 64ram) to nieraz były kłopoty z nagrywaniem x8 programy ,a muze musiałem nagrywać x2 bo szybciej płyty niszczyła, kiedy tą nagrywarke przełozyłem do szybkiego kompa to nie miała żadnych problemów z nagrywaniem max czyli x24, więc napewno zależy to dużo od parametrów kompa(procek, pamięć)

(Siekiera666) #11

zalerży też od czystości optyki w naghrywarce ja mam już nagrywarke ze 2 lata i mi wolniej nagrywa 8)