Nagrywarka szybkosc nagrywania!

Od czego zalezy szybkosc nagrywania sie płyty? od tego ze mam 64 RAM i słaby procek Celeron 599 ? czy tez od szybkosci ustawienia nagrywania! wazne to dla mnie!

Głównie od ustawienia nagrywania, ale przydałby się odrobinę lepszy sprzęt do nagrywania płyt, bo zwyczajnie pecet może się zawiesić. Minimum 128MB RAM i lepszy procesor.

duzy wplyw ma procesor no i dysk. 8)

A przede wszystkim prędkość nagrywania zależy od płyt na których nagrywasz :slight_smile:

Nagrywary i jej parametrów.

Nośnika.

Programu do nagrywania.

Ustawień.

No i to 64 MB ramu stanowczo za mało i może być problem.

O jakiej nagrywarce mówimy CDR czy DVDR.

Jaki system operacyjny.

Nie wiem, czy na celeronie 599 XP byłby odpowiedni, więc stawiam, że kolega boniek ma 98 :slight_smile:

dokładnie mam 98 po co mi do tkiego złomu ! xp ! właśnie zastanawoam czy sie opłaca kupowac nagrywarke jak płyty wogóle beda mi sie nie nagrywały albo wolno bedzieszło

12x powinno spokojnie pójść.Zalezy czy bedziesz nagrywał masowo czy tylko od czasu do czasu. A w ogóle to pamietam pierwsze nagrywarki, chyba 1x czy 2x gdzie trzeba było wyjsc z domu jak sie nagrywała płytka :smiley:

na poczatku bede duzo nagrywal… jo juz wole kupic caly komputer!

Miałem kiedyś nagrywarke (max 24x) w kompie też takim słabym ( celeron 400mhz 64ram) to nieraz były kłopoty z nagrywaniem x8 programy ,a muze musiałem nagrywać x2 bo szybciej płyty niszczyła, kiedy tą nagrywarke przełozyłem do szybkiego kompa to nie miała żadnych problemów z nagrywaniem max czyli x24, więc napewno zależy to dużo od parametrów kompa(procek, pamięć)

zalerży też od czystości optyki w naghrywarce ja mam już nagrywarke ze 2 lata i mi wolniej nagrywa 8)