Nagrywarka

Możesz też się zastanowić nad Plextorem:

:arrow: Plextor PX-W5224TA (52/24/52) bulk

Jednak, czy warto obecnie kupować nagrywarkę CDRW?

Dlaczego nie chcesz nagrywarki DVD?

Z powodu ceny?

nie z powodu ceny ale po co mi DVD jak ja nic na DVD nie ma i misie na pewno nie przyda a tak to hajsu troche za oszczedze?!

Tak jak Ci mówiłem, wszystko to, co chcesz wypalać na płytkach CD, możesz wypalić na DVD.

(no może za wyjątkiem płyty audio)

Różnica polega na tym, że na DVD zmieści się ponad 6 płytek CD

Zatem jedna wypalona płytka DVD to oszczędność około 4 PLN.

Co to czat ???

Post kosz.

juz sam nie wiem?! ale nie kupie DVD bo nie chce! dawajcie jeszcze propozycje an CD-CDRW pozdro!

Asus CRW-5232AS (52/32/52) BOX black quiet

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11376

Jeśli chcesz naprawdę dobrą nagrywarkę CD to kup tą.

Jest droższa od większości nagrywarek DVD, ale napewno się na niej nie zawiedziesz…

:arrow: Plextor PX-5232T3 Premium/T3 (52/32/52) BOX

:o 416,- zł

to nie dla mnie!

chce tania nagrwarke CDRW i dobra!

boniek tą co ja ci podałem kosztuje 107 zł i zobacz na komentarze 8)

Ta powinna Ci pasować:

:arrow: Toshiba SR-M8102 (52/32/52) bulk

widziałem cena git i wogóle fajna! ale masz taka czy co? dlaczego mi ją polecasz? jest naprawde dobra?? pozdro!

mam CD-ROM Asus i chodzi mi juz bez zarzutu i zadnego czyszczenia ponad 4 lata. Wiec jak zdaje egzamin jako CD-ROM to dlaczego nagrywarka miała być zła ? 8)

pewnie bede miał problemy z dostaniem jej w moim miescie!

wiesz ile moze kosztuje na komputronik.pl przesyłka i ile sie czeka?

to jakas pozonna strona czy np. zamowie nagrywarke a odtworze a tam cos innego albo bedzie popsuta!?

niestety nie wiem bo nigdy nie zamawiałem wysyłki. Byś musiał zadzwonić do firmy i się zapytać.

to jest porządna firma. Towar na gwarancji 8)

Komputronik to jeden z najlepszych sklepów internetowych ze sprzętem komputerowym. Na pewno jest zaufany. NIE kupujesz “kota w worku”

dzieki za info nigdy nie zamawiałem sprzetu komputerowego przet neta :stuck_out_tongue: pozdro!