Nagrywarki, ale jakiej firmy?

hejka :smiley:

mam pytanie.

Chce kupić nagryware CD tylko nie wiem jaka firma jest najlepsza???

wiem że teac jestb.dobry ale drogi

to jaka jest równie do bra albo dobra

a co mi powiecie o LITE-ON i LG???

przosze o odpowiedzi :smiley:

z tych dwoch to tylko LiteON ewent. Sony

z tanszych

zadne tam koreankie shity typu LG, Samsung - LowEND

produkty jedyne co dobrze robia to ramy HyniX (KOR)

:smiley: :smiley: no i moze auta Hyundai i akcesoria komputerowe

a sorry Samsung robi dobre ,ale tylko stacje dyskow FDD :slight_smile: :slight_smile:

Nie ten dział :wink:

Nagrywarki CD były dobre 2-3 lata temu :stuck_out_tongue: Lepiej dołożyć te 80 - 120 PLN i kupić sobie nagrywarkę DVD, która ma przyszłość :smiley: A z firm polecam LG http://www.lge.com Mam 3 stacje LG w kompie i działają bez zarzuta, żadna nie miała jeszcze awari :slight_smile:

Trebron spox tylko LiteON jakos u nas niegosci w serwisie a LG czy Samsung czesto

wiec cos w tym jest

:smiley: :smiley:

Co do LG, to zgodzę się z Kamcią - mam kilku znajomych, którzy klęli je na czym świat stoi.

Co do Samsunga - mój koleś użytkuje go od 1,5 roku bez najmniejszego problemu, od kilku innych osób też słyszałem wiele dobrego o tych nagrywarkach.

LiteOn-a używam w pracy i narazie bez problemu (co prawda dopiero od 3 miesięcy, więc trudno o jakąś opinię), ale bardzo polecali nam ją ludzie z Warszawskiej Giełdy Komputerowej.

Sam osobiście używam od dwóch lat Asusa i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń.

Podsumowując, moje zdanie jest takie:

LG, AOpen - Nie

Samsung, Asus, Teac (wcale nie jest aż taki drogi), Sony - Tak

A jak chcesz coś z wyższej półki, to polecam Plextora.

przychylam się do wypowiedzo kolegów

W domu ma teac’a od 5 lat i hula że hej, a także LiteOn’a od dwóch lat

Trebon ma rację - dorzuć parę groszy i kup nagrywarke DVD - polecam LiteOn’a :slight_smile:

witam-( Lite on ) jest dobra nagrywarka ale C D

mojemu kumplowi nagrywarka LG zamieniła płytę w pył. Ja też mam LG, 3 lata i chodzi bez zarzutów. JAk juz to kupić ASUSA lub PLEXTORA

ludzie ja nie mam tyle kasy by se kupić nagryware DVD

ja jeszcze nie pracuje ucze sie w liceum i mam tylko kieszonkowe i to co se dorobie czyli około 2 dychy na miesiąc

nie stać mnie na to :frowning:

więc wole CD niż żadną :slight_smile:

Lite-ON jest solidną firmą.

No moje Lg też gościło w serwisie. Teraz czas sprawdzić wasze rady. :wink:

Ja mam liteon i jest bardzo fajna. Poleciłbym Ci ją ale ty pytasz o NAJLEPSZĄ wiec TDK . Nic innego sie nie umywa do tego sprzętu :slight_smile:

Plextor.

Poza tym, przez 5 miesięcy wilk550 już chyba dokonał wyboru… :slight_smile: