Najbardziej oczekiwana gra w 2005 roku

owszem Call of Duty 2

ale do tego 18 Wheels of Steel: Convoy :lol:

Call Of Duty 2, SpellForce 2 (chociaż raczej napewno nie wyjdzie w tym roku) i The Elder Scrolls IV : Oblivion (może się uda wyrobić).

Ja czekam na jakiegos wypasionego Splinter Cella i już od dawna czekam na Fife 2010 :smiley: Zawsze zastanawiałem się jaka technika będzie w tym roku

Jako pierwsze zaczne od tego ,ze czekam na konsole ps3 :lol:

Kupie ja napewno 8)

A tak jesli chodzi o gry to ciekawi mnie Fifa 2006 …mam nadzieje ,ze to bedzie rewolucja ale zabardz sie nienastawiam na sukces … .

No i gra Godzilla !

Na Xbox’a !

Widzialem trailer …wyglada super .

Czekam rownierz na PES5 …moja ukochana seria … .

S.T.A.L.K.E.R …bardzo interesuje mnie ta gra :slight_smile:

pozdrawiam :slight_smile:

miałeś napisać na jaką grę w tym roku czekasz a nie w 2010 przeczytaj temat i pisz na temat :stuck_out_tongue:

Unreal Tournament 2007

hehe :stuck_out_tongue: ale to odległa przyszłość.

W 2005 to Herosi 5,Aoe 3,Civilizacja 4 oraz Bet on soldier no i Quake 4

aha jeszcze Specforce chrom bo wersja ang juz wyszla ale poczekam na Polską premiere…

Fifa 06 PES 5 NFS Most Wanted

fifa 2006

Obecnie czekam glownie na :

:arrow: F.E.A.R

:arrow: NfS Most Wanted

:arrow: Call of Duty 2

:arrow: Quake IV ( moze bedzie jeszcze w 2005 )

ja czekam na The Elder’s Scrools: Oblivion :roll:

Ja czekam na pełną wersję Fifa2006 AoE3 i Heroes V ale na Heroes najbardziej :slight_smile: Co myślicie o tej grze? Moim zdaniem Heroes 4 im nie wyszło ale 3 jest odjechana i ciągle w nią gram. Chociaż grafa już nie najlepsza to grając tak mnie to pochłania że nie zwracam na grafę uwagi. Po prostu wypas.

  1. THE GODFATHER

F.E.A.R :wink:

battlefront 2 8)

NFSMW

FEAR

Ja najbardziej czekam na Footbal Manager 2006,premiera dopiero w listopadzie. :?

Fifa2006

Footbal Manager 2006

PES 5

już od dziś możemy zagrać w demo CALL OF DUTY 2 :stuck_out_tongue:

Pro Evolution Soccer 5 -> Demo wypasione na maxa :o

Need For Speed: Most Wanted -> Porsche Carrera GT :roll:

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers -> Czy to nie jest piękne :smiley:

Fifa 06 -> Jakoś demo mnie tak nie przekonało tak jak PES5, a myślałem, że będzie o wiele lepiej :x

Ja czekam na FIFE 2006 - ponoć komentatorami mają być Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz :slight_smile: Gra ma wyjść chyba w połowie listopada :? Ehhh… Trochę będzie trzeba czekać