Najbardziej oczekiwane gry ,w co warto zagrać w 2008 roku

dobra kit z tym AA ale bez AF to będzie tragedia… :frowning:

zależy jak oni to zrobią pod pieca jeżeli będzie to na poziomie Gears of War to nie musisz się martwić

assassin creed u mnie chodzi płynnie na dx9… na dx10 potrafi przyciąć…

PS. nie pytajcie skąd mam bo właśnie go usuwam bo chce mieć po polsku oryginał :wink:

Ja dla mnie to tylko Mafia 2

jaka rozdzielczość i ustawienia? z aa i af?

oo to 3x szybciej przeciekło do sieci niż Crysis :lol:

pewnie na najwyższe detale i aa nie ma co liczyć na hd38x0, pewnie podobnie będzie na 8800 - według wymagań ta gra nie odstaje od crysis’a a nawet ma większe…

A gdzieś czytałem ze Crysis przez 2 lata ma górować jesli chodzi o wymagania :x

jak napisałem AC ma w specyfikacji nieco wyższe wymagania ale nie wiadomo jak jest w praniu, przekonamy się po premierze. Crysis ma zdecydowanie zaniżone oficjalne wymagania…

heh nie wiesz co było z tr annivesary? miałem to jeszcze przed światową premierą :smiley:

zanim ta gra wyszła oficjalnie to ja już ją przeszedłem… :stuck_out_tongue:

ustawienia AC:

1680x1050 bez aa (nie ma takiej funkcji :expressionless: ) i bez anzio (też nie ma)

wszystko full (mipmap lev, shadows itd)

chodzi płynnie w grze, i dość przyzwoicie wygląda

jeszcze dziś zamieszczę screeny :wink:

EDIT:

screeny w najwyższych detalach:

ostatni to nie pomyłka :wink:

ac1dx7.th.jpg

ac2bx3.th.jpg

ac3ih0.th.jpg

ac4in8.th.jpg

ac5ae5.th.jpg

ac6of5.th.jpg

ac7xa6.th.jpg

ac8kx8.th.jpg

EDIT2:

oczywiście nie zachwalam pomysłu ściągania nielegalnych gier! robie to ze względu na to czy gra jest warta świeczki :smiley: albo 70zł :stuck_out_tongue:

I jak Assassin’s Creed jest warty świeczki?

btw. Premiera Turoka przeniosła się do kwietnia? :frowning: miała być w marcu

Nowa część Maluch RAcer

A u mnie jak będzie? xDD max rozdziałka jaka moge ustwaić na moim lcd to 1280x1024, licze na AFx16 ;d

tylko boje się czy ramu styknie bo podobno ma kozystac juz z 3gb :expressionless:

ja mam 2gb i viste i w zupełności wystarcza…

sk91 , af ustawisz sobie w sterach nvidi bo w grze nie da rady…

PS. u mnie na dx10 leci 20fps :wink: i muszę dodać atrybut -fullscreen żeby było na pełny ekran… a z dx9 jest normalnie :wink:

PS2. dx9 też wyciąga 20fps :expressionless: a w grafice raczej nie widać różnicy…

Chyba nie wytrzymam z tym assassi’s creedem, premiera za 20 dni ehhh… możecie mi polecić jakąś gre do 130zł żebym miał w co pograć przez te 20 dni?

Orange Box , World of Warcraft za 60 zł i miesiąc darmowego abonamentu :stuck_out_tongue:

Myslałem nad World in Conflict, Bioshock, Crysis, COH:na lini frontu sam już nie wiem. Nie chce zwnou wyadawać kasy na marne zawiadłem się na Wiedźminie bo tu jest wiecej rozmów niż walki ;/

Dawno nie grałem w żadna strategie to chyba world in conflict kupie no zależy jeszcze co jutro będzie w empiku ;p

Ze strategi polecam ci COMAND & Conquer 3 http://www.ultima.pl/Command_Conquer_3_ … ars/i5709/

o tak c&c to fajna gra… moja 2 strategia w życiu na pc (pierwsza to AoE2 :wink: )

Za poźno kupiłem World in Conflict, własine instauje, interesuje mnie tematyka zimnej wojny dlatego wybrałem tą gre i też grafika ;]