Najbogatszy człowiek świata

(system) #1

No właśnie, czy nadal jest nim Bill Gates z Microsoftu, czy może coś się zmieniło?

:smiley:

(Siekiera666) #2

no napewno w końcu windows kosztuje 5 paczek

(aju) #3

pewne źródła donoszą iż obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie jest polak: Jan Kulczyk :smiley:

(Norbertkrajewski) #4

Najbogatszy jest właściciel sieci Ikea - zaraz za nim Bill.

(Mztswk) #5

http://www.forbes.com/worldsrichest/

:o :o :o

(system) #6

Jan Kulczyk nie jest najbogatszym człowiekiem na świecie, to udowodnione naukowo, ponieważ posiada on mniej pieniędzy od Billa Gatesa i właściciela sieci Ikei. :?

(system) #7

najbogatszym człowiekiem swiata jest szwed

(Mztswk) #8

Ten ranking jest z marca więc chyba jeszcze aktualny.

Ten Szwed jest dopiero na 6 miejscu i ma połowe tego co Bill Gates

ranking

Kulczyk jest na 620 miejscu

(Tomek) #9

Równierz mi sie wydaje, że najbogatszym człowiekiem świata jest szwed - właściciel firmy IKEA.

A może to ja jestem najbogatszym człowiekiem świata? :smiley:

(system) #10

Bill Gate nie jest najbogatszy. Wyprzedza go potentat prasowy z Wlk. Brytanii oraz w zależności od rankingu właściciel IKEI. Więc Bill jest 2-3.

(Qbek50) #11

mi też tak sie wydaje 8) Gates pozostaje w tyle 8)

(123448) #12

ale kto by nie chciał mieć tyle kasy co on :rotfl: on ma chyba z 60 mld kasy :expressionless: mi by wystarczył 1 mln :expressionless:

(Wigrus1) #13

kurs walut jest wyznacznikiem tych 2 panów w rankingu najbogatszych ludzi na kuli ziemskiej :lol: :lol:

(:: MARIO ::) #14

a ja czytalem ostatnio ze najbogatsza firma jest Coca-Cola, a mikroszit dopiero 3 chyba :>

(dżasny) #15

Najbogatszym człowiekiem 2004 roku był Szwed, który jest właścicielem sieci IKEA, co do roku 2005 to jeszce nie wiadomo

(Luki5100) #16

Ja słyszałem ze jest najbogatszy właściciel Microsoftu

!!

(dżasny) #17

Był przez kilka ostatnich lat, ale wartość dolara jest niższa niż EURO :]

(Jr14) #18

Najbogatszym człowiekiem świata jest chyba cały czas Bill Gates…

(Dawid Tworzy) #19

byłby nim gdyby nie rozdał dużej części swojego majątku na cele dobroczynne…

ten człowiek to chodzący geniusz…

(Duda) #20

ee tam geniusz,dobrze że pomaga innym i nie myśli tylko o sobie ale żeby zazraz geniusz :wink: Jemu kasy wystarczy do końca życia,ale jak zapowiedział jego synowie dostaną tylko chyba po 1 mln. $ a reszte na cele charytatywne 8)