Najbogatszy człowiek świata

No właśnie, czy nadal jest nim Bill Gates z Microsoftu, czy może coś się zmieniło?

:smiley:

no napewno w końcu windows kosztuje 5 paczek

pewne źródła donoszą iż obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie jest polak: Jan Kulczyk :smiley:

Najbogatszy jest właściciel sieci Ikea - zaraz za nim Bill.

http://www.forbes.com/worldsrichest/

:o :o :o

Jan Kulczyk nie jest najbogatszym człowiekiem na świecie, to udowodnione naukowo, ponieważ posiada on mniej pieniędzy od Billa Gatesa i właściciela sieci Ikei. :?

najbogatszym człowiekiem swiata jest szwed

Ten ranking jest z marca więc chyba jeszcze aktualny.

Ten Szwed jest dopiero na 6 miejscu i ma połowe tego co Bill Gates

ranking

Kulczyk jest na 620 miejscu

Równierz mi sie wydaje, że najbogatszym człowiekiem świata jest szwed - właściciel firmy IKEA.

A może to ja jestem najbogatszym człowiekiem świata? :smiley:

Bill Gate nie jest najbogatszy. Wyprzedza go potentat prasowy z Wlk. Brytanii oraz w zależności od rankingu właściciel IKEI. Więc Bill jest 2-3.

mi też tak sie wydaje 8) Gates pozostaje w tyle 8)

ale kto by nie chciał mieć tyle kasy co on :rotfl: on ma chyba z 60 mld kasy :expressionless: mi by wystarczył 1 mln :expressionless:

kurs walut jest wyznacznikiem tych 2 panów w rankingu najbogatszych ludzi na kuli ziemskiej :lol: :lol:

a ja czytalem ostatnio ze najbogatsza firma jest Coca-Cola, a mikroszit dopiero 3 chyba :>

Najbogatszym człowiekiem 2004 roku był Szwed, który jest właścicielem sieci IKEA, co do roku 2005 to jeszce nie wiadomo

Ja słyszałem ze jest najbogatszy właściciel Microsoftu

!!

Był przez kilka ostatnich lat, ale wartość dolara jest niższa niż EURO :]

Najbogatszym człowiekiem świata jest chyba cały czas Bill Gates…

byłby nim gdyby nie rozdał dużej części swojego majątku na cele dobroczynne…

ten człowiek to chodzący geniusz…

ee tam geniusz,dobrze że pomaga innym i nie myśli tylko o sobie ale żeby zazraz geniusz :wink: Jemu kasy wystarczy do końca życia,ale jak zapowiedział jego synowie dostaną tylko chyba po 1 mln. $ a reszte na cele charytatywne 8)