Najbogatszy człowiek świata

To jest godne podziwu. Niewielu by oddało tyle kapusty na cele charytatywne :!:

Powiem więcej… Niewielu w ogóle ma tyle “kapusty”, a co dopiero, żeby tyle oddała na szczytne cele :slight_smile:

Fakt, ale słyszałeś kiedyś aby inny multimilioner oddał pół swojego majątku dla biednych ?

Edit: Przytoczę przykład… Kto z forumowiczów oddał by 50% kasy z wygranej w totku ?

Oszalales… ? Tak mało??? W 1999 roku Bill Gates mial 77 miliardów dolarów. Rocznie wydaje ok. mld ocznie na cele dobroczynne. Nie mogl tak szybko stracic tyle kasy!

skąd te informacje :?: moze jakims linkiem przytoczysz ?

Któregoś roku oddał pół (Na 70% 8))

Edit: Już mam

A wie ktoś może od jakiej sumy pieniędzy zaczynał GATES?

On ma synom zostawić po 1 mln USD$ ,ale zostawi im również Microsoft ,więc oni nie będą biednejsi od tatusia :D!

Tak po prawdzie, to troszkę wątpie, że wywali tyle kasy na cale charytatywne.

O ile mi wiadomo, to zaczynał od zera. Podstaw informatyki uczył się na kompie w szkole. Potem za 100 $ kupił protoplastę DOS’a i się zaczęło.

PZDR

Zaczynał z kilkoma kolegami w garażu od przysłowiowego $1

On składał kompy,ale wpadł na pomysł zeby stworzyć oprogramowanie do tych kompów i tak się zaczeła przygoda z microsoftem :slight_smile:

Tak Bill Gates…Koleś ma tyle kasy że mała bania.No ale wkońcu właściciel Microsoftu.A my forumowicze kupujący rzecz jasna orginalne oprogramowanie do naszych komputerów wiemy jak drogie są te programy :smiley: Ma tyle kasy,a wygląda na zwykłego prostego człowieka… :smiley:

To mnie właśnie w Gates’ie fascynuje ,że jest najbogatszy na świecie ,a wygląda ,jak zwykły człowiek ,który nie ma nawet 20 tys. na koncie. Popatrzcie na tych ,którzy dorobili się 100 tys. PLN i szpanują ,złotymi łancuchami ,samochodami BMW. To jest własnie wspaniały człowiek .Bill na prezydenta ONZ.

A i mam jeszcze małą ciekawostke:

Czy wiecie ,że Bill Gates do robienia Windowsa '98 poprosił o pomoc 6 polaków? Windowsa '98 stworzyło 6 polaków Bill Gates i 3 Amerykańskich programistów. Ktoś o tym wiedział ?? :>

Windowsa 98 tworzył sztab ok. 50 ludzi.

dokładnie tak było…

…Wedlug mnie Bill jest geniuszem…

Czy któryś z Was przypuszcza teraz, co zdominuje rynek światowy za 20 lat ?

On to przewidział i dlatego jest teraz “wielkim człowiekiem”…

Dla mnie Jegopieniądze są tylko pośrednikiem sukcesu…

Nie oceniajcie jego majątku finansowego, lecz to co stworzył…STWORZYŁ

MICROSOFT ! Najpopularniejsze oprogramowanie w przeszłych, teraźniejszych i zapewne przyszłych czasach…

Dzięki niemu zrodzil się przełomł ważny dla calego świata…i za to go głównie cenie…Wedlug mnie Bill jest geniuszem…