Najgorsze programy

(Stukot13) #1

Proponuję wątek w którym userzy mogliby wymienić najbardziej nietrafione programy, które mieli w swoich komputerach. Dla mnie najgorsze były: wsteczna wersja ashampoo firewall bo avast ciągle wykrywał w nim trojana, WinXp Manager bo poprzenosiłam za jego pomocą foldery systemowe i przestało działać przywracanie systemu i skończyło się na reinstallu; HDD observer, bo strasznie obciążał procesor i spowalniał kompa.

(XMan) #2

Dobry temat ale każdy kto wymieni taki program powinien dać jasne dowody.

Np. screeny, itp. itd.

Ponadto niektóre antywirusy są ,,wyczulone" i dawają fałszywe alarmy.

Trzeba uważać aby jakiś program niewinnie nie posądzić o poważne przestępstwo.

Inaczej grozi sprawa sądowa. :slight_smile:

(Roomunho) #3

"WinXp Manager bo poprzenosiłam za jego pomocą foldery systemowe i przestało działać przywracanie systemu i skończyło się na reinstallu" - ale to już chyba Twoja wina, a nie programu; "wsteczna wersja ashampoo firewall bo avast ciągle wykrywał w nim trojana" to też raczej nie wina firewalla, tylko słabego (moim zdaniem) avasta, albo jego złej konfiguracji (znowu Twoja wina :wink: )

(Trance) #4

ja używam go już od dłuzszego czasu i nic złego się z kompem nie dzieje.

(Roomunho) #5

żeby nie było nie domówień :wink: ja cytowałem tylko autorkę wątku

(Utrivv) #6

To będzie chaos - bardziej sensowne byłyby 4-5 wątków podzielone ze względu na kategorie: Użytki, multimedia, darmowe, komercyjne, gry itp

(XMan) #7

Racja - ale zawsze można pisać w tym temacie.

Wystarczą dowody tak jak p/w pisałem.

Już jest zamęt i fałszywe oskarżenia, niedługo będzie gorszy ,,raban" niż w naszym Sejmie. :smiley:

Mam Avasta przeszło trzy lata i jeszcze nigdy o nic go nie oskarżyłem.

Proszę o konkretne dowody oparte na kilku programach. :slight_smile:

(Johny) #8

Zależy,jak używasz programu,trzeba uważac na programy modyfikujące system,często zawierają one ostrzeżenia,aby myślec,co się robi przy modyfikacji systemu - nawet usunięcie klucza rejestru może spowodowac problemy

(Utrivv) #9

Moja propozycja: Excel Viewer. Z opisu miał to być program to przeglądania bez możliwości edycji plików excela. U mnie ten program permanentnie się zawiesza nawet gdy próbuję otwierać stare pliki.

Znacznie lepsze jest drukowanie tych dokumentów do pdf i przeglądanie ich z poziomu Acrobata

(SeBoLaS) #10

Folder Lock bo wchodził w konflikt z antywirusami i innymi programami na szkodniki,wywalał przez niego Blue Screen

(Johny) #11

Albo ustawionej zbyt dużej czułości

(kijek) #12

UX Theme Multipatcher, ponieważ usunął styl Win. XP i nie dało się używać innych.

(mati75) #13

a może być system? Windows ME. Z programów to: Vista Transformation Pack

(matekadamczak) #14

AVAST, i według mnie Windows ME top straszna wielka pomyłka

(Kubakuderski) #15

gg...masakra...ciągle gubiło porfil, kaskady błedów i inne....

(matekadamczak) #16

Windows Media Player. Może obsługa intuicyjna ale nie przypadł mi do gustu.

eMule.Szybkosc dobra na neo ale kolejkuje Bear Share 6 lepszy jest BS 5.2.5. lite

(Dawiddek55) #17

kuhar , używam GG zarówno na XP jak i na VIście, i słowa złego nie moge powiedzieć, mimo że piszecie że to najgorszy komunikator, jest jak dla mnie świetny, dużo uzywających, nie mam nikogo znajomego, kto używa czegoś innego, zawsze wszystko działa, pomijając bardzo rzadkie sytuacje, kiedy serw padnie..... ale oprócz tego do doskonały komunikator. To tylko moja opinia.

a co do tematu:

WDG. mnie najgorsze progsy to te, które zmieniają wyglad, bo już miałem kilka takich, i po miechu używania trzeba było formata robić, wyjścia nie było.

Trzeba powiedzieć że to jeden z głupszych tematów na forum.

Ja proponuje Avasta

(XMan) #19

Chyba jesteś początkującym dzieckiem ,,neo" lub ,,pokemonem." ??

Avasta mam przeszło trzy lata i brak wirusów oraz innych problemów.

Mam kilka innych płatnych antywirusów i po testach ,,pleśnieją" w szafce.

To są niby najlepsze antywirusy.

Trzeba dorosnąć.

Dobra rada - nie ufajcie nigdy jednemu antywirusowi nawet płatnemu i najdroższemu.

Jak narazie wiele oskarżeń a zero dowodów. :o

(Kub Szc) #20

Avast przepuścił mi kilkanaście wirusów. Głosuję na niego.