Najgorsze programy

XMan , na forum jest pełno tematów i 3\4 mówi że avast do najlepszych nie należy

XMan , Pioter233 ma racje - Avast!

Avast - przez niego, do systemu wdarły mi się wirusy, a on tylko o nich komunikował, zero jakiejś reakcji typu usunąć, czy nie usunąć. No i skończyło się na reinstallu.

Nie wiem, co w nim niektórzy widzą ? Że darmowy ? Pełno jest darmowych, fajnych antivirów, obecnie używam NODA32 i jestem z niego w 101% zadowolony. :slight_smile:

avast ale gorszy jest norton… no i może jeszcze wmp i fraps :wink: choć fajnie że pokazuje FPS ale jego głównym celem miało być nagrywanie :wink:

Dla mnie porażką jest antywirus Avast. Nie wiem dlaczego, ale powodował u mnie resety komputera. Problemy zaczęły się kiedy go zainstalowałem i mimo formatów utrzymywały się, natomiast po jego odinstalowaniu restarty się skończyły. Ani z AVG ani z Avirą nie miałem takich przejść.

jeszcze nikt nie wspomniał IE

mati75 właśnie

No to już 3 głosu na ie

wypadł mi z głowy #-o

oczywiście IE na pierwszym miejscu :wink:

Też tak myślę. Używam firefoxa i zupełnie zapomniałam o ie.

Co do avasta, aż taki zły nie jest. Już gorszy jest ashampoo Antyvir. W teście pc security test, avast bije ashampoo antyVira na głowę. :slight_smile:

Proponuję temat Temat najlepsze programy :wink: mniej pisania

Może nawet dział i podzielić go na grupy

np. graficzne , multimediane itp :slight_smile:

z antywirusów:

  1. Norton

  2. Avast

najgorsze programy

-Nero

-Avast

-Norton

-Gdata

-IE7

-ComboFix

Misiek1212 , Nero , Gdata to nie są złe programy .

ComboFix to 1 z podstawowych programów

Pioter tylko że jakoś mi nie chce pójść na viscie a nero nie umi kopiować płyty

a Gdata robi za duże zamieszanie w kompie z http i tak dalej rapidshera mi nie chodził różne strony ogóle masakra była

Microsoft BootVis Tool po instalacji tego czegoś, gdy włączam komputer po załadowaniu się Windowsa jest czarny obraz i nic nie można zrobić. Dziadostwo.

Nero nie umie kopiować płyt , dobre .

Mówiłem że tak będzie . Połowa będzi pisać o programach które o nich nie poszły

nero 7 nie chodzi na viście :wink: ale 8 już tak…

nero 7 chodzi na viście klopas bajek nie opowiadaj

chodzi ale nie nagrywa… mam viste i nero 7 i nie nagrywa ani CD, ani DVD… mam viste home premium x86 (czyli 32bit) legalną :wink: