Najlepiej wykrywający antywirus na stronach www


(Qqqwww5) #1

Szukam antywirusa, który wykrywa najwięcej malware na stronach www. Druga ważna sprawa, żeby nie zmulał systemu mocniej niż Avast czy Avira. Z mojego doświadczenia Avira wykrywa więcej niż Avast ale Avira mnie denerwowała fałszywymi alarmami. Avast mało wykrywa ale za to mało zmula system. G-data mi ciął obraz z karty tv i filmy.


(system) #2

To obniż jej próg wykrywania i wszystko. Configuration > WebGuard > Heuristic na Low detectic level.

Nie radzę z niej rezygnować dla takiej przyczyny.


(Wojtek5) #3

Witaj

Spróbuj może G DATA CloudSecurity jest to dodatek do przeglądarki IE i firefox. w żaden sposób nie spowalnia Systemu i Internetu. Jak sama nazwa wskazuje jest to dodatek, który działa w chmrze. G DATA to jest Lider na rynku od zabespieczeń komputerów osobistych.


(Qqqwww5) #4

Spróbuję.

A pod Chrome nie będzie działać ? Bo ja tylko przeglądarki Google Chrome używam.


(Wojtek5) #5

Witaj

Niestety pod chrome nie będzie dziłać. _ To jest wyłącznie pod IE i Firefox _. Ale możesz przetestować ten dodatek naprzykład na IE istalując go i wejść na zainfekowaną stronę [-X . LInk do takich stron http://www.malwaredomainlist.com/mdl.php. Ale pamiętaj, ażeby później sprawdzić swój System swojm Antyvirusem, przy zaktualzowanych Definicjach Baz Virusów. Czy nie ma żadnej _ Infekcji _. A swoją drogą Firefox nie jest taki Zły. Ja osobiście na dzień dzisiejszy kożystam z IE 9, ale to jest kwestia przyzwyczajenia i gustu.

Link do Dodatku IE i Firefox http://www.free-cloudsecurity.pl/


(Qqqwww5) #6

Niestety jak to nie jest pod Chrome to nie będę używał. Może za jakiś czas jak Firefox będzie dla mnie tak samo dobry jak Chrome to zacznę używać. IE 9 nie mogę mieć bo mam xp a 8 możliwa na xp jest daleko za konkurencją.


(Gryf00n) #7

Zawsze można skorzystać ze skanerów stron web

http://skan.bezpiecznypc.pl/www.php

http://linkscanner.explabs.com/linkscanner/default.aspx

http://siteinspector.comodo.com/public

http://www.urlvoid.com/

a użytkowników firefoxa polecam dozbroić we wtyczkę flagfox

http://flagfox.net/