Najlepsz vs najgorsz gra

jaka jest waszym zdaniem najlepsza gra??

a jaka najgorsza?

Moje typy to: najlepsza:GTA SA

najgorsza:Truck racer

najlepsza: GTA:SA

najgorsza: Pasjans :lol:

Pasjans wymiata, odczep się od tej gry!

Najlepsza: Było ich dużo, ale chyba Warcraft

Najgorsza: Było ich jeszce więcej :] Raz mialem coś takiego: “Max i Maria na zakupach” - KOSZMAR, śnił mi się po nocach, a siostra z kuzynką non stop w to, jeszce “Barbie” była straszna,a oprócz takich gier dla dzieci to… hmmmm…może Harry Potter i Komnata Tajemnic? NIby tez dla dzieci, ale nie zmienia to faktu ze okropna :] A z takich bardziej ambitnych gier to sobie nic przypomniec nie moge.

Najlepsze : GTA SA i World of Warcraft

Najgorsze: Doom 3 :? I Driver 3 :?

A mi się wydaję że nie można postawić pytania o najlepszą czy najgorszą grę ? Ludziska mają różne gusta odnośnie gier. Jedni lubią gry sportowe i dla nich takie będą naj… drudzy natomiast preferują strategie i dla nich tego typu gry są naj… i tak dalej można wymieniać inne gatunki gier. Według mnie tak ta sprawa wygląda.

pozdrawiam lammar

To jest bardzo względne pytanie…

Dla mnie najbardziej wciągającą grą był Max Payn (1/2).

Na to pytanie nie potrafie odpowiedzieć… :?

Najlepsza: GTA Vice City & San Andreas

Najgorza: tego nie mogę określić…było pełno gier które nie przypadły mi do gustu.

Jak dla mnie to najgorsza jak do tej pory to GTA SA bo nie wiem o co chodzi facet lata po ulicach i narazie nie wiem gdzie ma dolecieć, drugą którą nie mogłem pojąć to Medal OF Honor Pacyfick (człowiek stary to i twardziel mniej pojętny) najlepiej podobała mi sie jak do tej pory FarCry, gra w której bez zbędnych komentarzy (jak już co to bardzo krótkie i nawet w wersji angielskiej gestykularnie zrozumiałe)przechodzi sie do konkretów czyli do akcji, gra mnie wciągnęła na bardzo długo,najpierw męczyłem wersje angielską , a potem jeszcze raz ale już po polsku

Moze i masz racje ale bylo pelno tytulow zapowiadane jako switne gry a tu kicha np.Driver 3 porazka ogolna :cry:

nie żebym sie czepiał najlepszych gier, ale:

Najlepsza gra sieciowa za free

Najlepsza rajdówka

Najlepsza gra sieciowa 2u osobowa

Najlepsza wg. Was strzelanka na pc

Która gra jest waszym zdaniem najlepsza

Temat żenujący, prawie wszyscy sie podniecaja GTA:SA jakby to była najlepsza gra pod każdym względem, a wg. mnie jej grafa stoi na przyzwoitym, ale nei fascynującym poziomie, do tego fabyła GTA zawsze taka sama, misje misje misje ;/ co wy sie /cenzura/ na monitor jak w to gracie!

Najgorsza: GTA SA

Najlepsza: Half-Life2

nie ma najlepszych gier, nie ma najgorszych gier

sa tylko takie w któe się chce grać, wracać do nich i takie które nie chce sie grać a tym bardziej wracać do nich

każda gra czymś przyciaga, czyms odpycha

tyle

dla mnie najlepsza gra na swiecie jest GTA San Andreas

:arrow: Call of Duty

:arrow: Saper :smiley:

Najlepsza : GTA Vice City

Najgorsza : BRAK

Najlepsza: FIFA 2005, Pes4 i GTA: VC

Najgorsza:NFS wszystkie czesci

Jak nie można, jak można.

Bo co się nie robi żeby stworzyć kolejnego nabijacza licznika :PPP

dokładnie fiesta , tak jak mówisz … :slight_smile:

Najlepsza: GTA: Vice City

Najgorsza: nie ma takiej.

Najlepsze: Warcraft III, Diablo II, NFS UG I, Max Payne I (w II jeszcze nie grałem :))

Najgorsze: nie bede ich tu wymieniał bo nie chce zaśmiecać topiku :slight_smile: