Najlepsza karta do mojego zestawu. Proszę o rady

Witam

Chciałbym nieco ulepszyć swoją skrzynkę, konkretniej chodzi mi o kartę graficzną… 7600GS nie wyrabia już za bardzo przy nowszych gierkach i przydałoby się ją zmienić.

Początkowo byłem zdecydowany na GF 9800GT, ale zastanawiam się czy mój procesor by przy niej wyrobił, jeśli nie 9800GT skłaniałbym się ku 9600GT, wydajność w porównaniu do mojej powinna być bardzo wyraźna. Nie wiem także czy w ogóle warto kupować teraz grafikę… ceny są wysokie i ciężko przewidzieć kiedy w końcu spadną. Na zakup przeznaczyłbym ~350/400zł. Karta musiałaby być także cichutka :wink:

Proszę o rady… Kupować kartę ? Jak tak to jaką, czy wstrzymać się i poczekać na spadek cen?

Pozdrawiam.

http://www.allegro.pl/item555044835_gig … _cena.html

ja mam 9600GT na podobnym procku .

Muszę przyznać ze się mile zaskoczyłem tą kartą , jednak mimo wszystko mam wrażenie że w GTA IV mogłaby wyciągnąć więcej ale proc ją blokuje

jeśli masz tyle kasy to kup HD4670/HD3850

9600GT za 400zł nie będzie miał cichego chłodzenia :))

Przeczytałem jakąś recenzję karty i wynika z niej, że jest dość głośna zwłaszcza w trybie 2D, a do tego wcale nie jest lepsza od 9600GT. Chodzi mi o HD4670… Sam już nie wiem, proszę o jeszcze inne propozycje :slight_smile: