Najlepsza Karta Na Płytę Asrock K7VT4A+

Witam.Nie wiem jaką najlepszą kartę graficzną mógłbym kupić do mojej płyty głównej, aby lol poszedł bez lagów obecnie posiadam kartę graficzną NVIDIA Geforce Fx 5500 strasznie słaba a płyta Asrock K7VT4A+ Bardzo proszę o jakieś linki lub nazwy.

Z góry dziękuje pozdrawiam :smiley:

Grafika to nie wszystko jaki masz procesor gry też z niego korzystają

@CHUDYxp - toż najmocniejsze co on może mieć na tej płycie to (pomijając wentylator od procesora) - Athlon XP3000+

Innymi zaś słowy: nie bardzo widzę sens inwestować w 10 letni sprzęt, tym bardziej że na AGP specjalnego wyboru nie będzie …

Wymagania lol:

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 750 MB HDD, Windows XP/Vista

Gra po wymianie karty graficznej dalej będzie się zacinać

Witam. dziękuje za szybką odpowieć. mój procesor to amd athlon xp 2800+ naprawde nie możecie podać karty max moge dać 250. Prosze podajcie mi jakąś karte agp x8 leprzą od tej co mam a do lola są też wymagania minimalne.

Pozdrawiam

Mając takie pieniądze mozna kupić lepszy komputer. Sprzedając aktualny dostaniesz parę złotych, a za 300 zł znajdziesz już coś ciekawego ze spełniającą minimalne wymagania gry grafiką.

Zapomnij iż pograsz na tym kompie bez lagów za 250 zł to ja mam dobrą kartę do swojego a u Cb nie opłaca się pchać w niego kasy

Jeśli wymagane są instrukcje procesora SSE2 to zapomnij, że w ogóle uruchomisz LoL’a. A karta prawdopodobnie też za bardzo nie podoła grze, jeśli ta ostatnia wykorzystuje shader’y 3.0. Poprzeglądaj forum, dowiedz się dokładnie jakie wymagania ma gra (żeby płaczu nie było). Nie, nie jestem kolejnym naganiaczem sklepów internetowych.

Sprzedałem ten złom za 350 i kupiłem komputer za 640zł lol na nim chodzi na średnich bez lagów :smiley: dziękuje za porady.

Ładnie kogoś pojechałeś a jaki masz teraz komp ??

Mam teraz taki komputer:

Procesor:ATHLON 64X DUAL CORE 3600 2x2.00 GHZ

Karta Graficzna: Jakaś tam HD niepamiętam :D.

Przepłaciłeś i to bardzo, ale skoro jesteś zadowolony :slight_smile: