Najlepsza myszka dla graczy?

Poszukuje myszki dla graczy, mam na myśli Counter Strike. Czytałem na ten temat dużo ale na Logitecha G5 to mnie nie stać :frowning: Tak do 100 zł najlepiej. Może jakaś inna niż w ankiecie?? Ale jaka??

Też miałem ostatnio podobny problem. Lecz wybrałem A4tech X-750BF myszka sprawuje się bardzo dobrze, gram w cs’a, cod 2.

Creative ma niestandardowy kształt nie każdemu sie spodoba (mi sie nie spodobał). W przedziale cenowym do 100zł X-750 jest najlepszym wyborem.

Jak chcesz sie dowiedzieć jeszcze czegoś to pisz.

creative Fatal1ty 1010 ona jest mała i ma po prawej stronie kulki 2 przyciski ale jest dobra można ją brać

Skopiowałem to z wp.pl

Cena:od 150zł do 220zł

jak do 100 to tylko a4-tech x-750f

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2759-4

A4TECH x750 . Dlaczego ? Sam używam tej myszki do gier , dokładnie do cod 1 , cod uo , cod 2 i niczego złego o niej powiedzieć nie mogę : ] . Polecam !

A4tech X-750F - myślę, że będzie to doskonały zakup jeśli chodzi o fundusze do 100zł. Sam mam taką myszkę i sprawuje się znakomicie, szybka zmiana DPI myszki w grach, bardzo przydatny przycisk 3xfire i super laser. Polecam

po ok. 2 godz. grania nie odczuwasz nawet że myszke zmienileś !!

ja tez polcam a4tech ale wersje x-718f rozni sie tym ze jest optyczna i nie posiada 2500dopi tylko max 2000 ale moim zdaniem i tak nie ma odczucia sie nie ma:) wiec ja polecam x-718f

Czytać każdy może :slight_smile: Sprawdziłeś to? Bo ja mam ta myszke od lutego br. i wygląda jak nowa. Nic nie jest pościerane.

Z tych trzech to wyłącznie:

Ja mam Razer Krait (w sumie nie drogi), a cenię sobie bardzo.

Zresztą nie tylko ja :slight_smile:

Znajomi wpadają tylko po to, by pograć u mnie :mrgreen:

Polecam x-750, mam prawie rok, gram w gry fpp i można tak dostosować czułość myszy i gry, że myszka robi się naprawde precyzyjna i szybka, w połączeniu z niedrogim (poniżej 40zł) gamepadem mediatecha, gra się naprawde przyjemnie, szybka zmiana dpi jest bardzo przydatna, wygląda jak nowa, zero akceleracji wstecznej, ale ten przycisk 3x fire mało wgrach przydatny bo nie jest niezawodny, ale w systemie za to jest przydatny.

W testach wypada dość przeciętnie.

Według deklarowanych przez producenta 2500dpi ma 1800

Do tego Akceleracja wsteczna, i bardzo “plastikowe” wykonanie

Zobacz te 2 linki

http://www.jet-pc.com/artykul,240,26,1, … raczy.html

http://hard-pc.pl/readarticle.php?article_id=143

Błażej - w pierwszym linku nie wiem kto to oceniał, ale się z tym nie zgadzam (przynajmniej ocena mojej myszki).

Opis niechlujny, a czytając od dołu ładnie można się uśmiechnąć.

W minusach napisali:

“kiepskie podświetlenie” oraz “nieco zbyt krótka” :expressionless:

Ma wystarczające oświetlenie - dla mnie nawet plusem jest, że nie bije po oczach jak niektóre. Jeśli ktoś jest ślepy i żeby widział myszkę musi ona świecić kolorami tęczy - nie powinien siedzieć przed komputerem.

Drugi minus jest znów wyssany z palca. Leży idealnie - dłoń nie gubi sie na myszce i można długo na niej pracować.

te 3 “małe” ślizgacze wykonane z teflonu pracują lepiej niż na niejednej myszy. Ta dioda w ogóle światła nie daje, co jest plusem, bo nie razi :stuck_out_tongue:

To już jest mistrzostwo świata. Jak ktoś nie potrafi grać - jego sprawa :lol:

Gra się podobnie jak na Logitech MX-518, bo testowałem.

U mnie minusem wyłącznie jest fakt, że niekiedy mysz w ogóle nie reaguje - słychać dźwięk jakbym odłączył urządzenie. Możliwe, że coś u mnie z usb, a możliwe że wada myszki.

Zdecydowanie bierz tą, trzeba wspierać rodaków :wink: A poza tym jest dobra :slight_smile: