Najlepsza skrzynka e-mail

Agorowy g.pl oparty na Google API.

polecam gmaila, korzystam z niego od kilku lat, jak narazie prawie uzbierało mi się 7 giga, poczta jest szybka, nie przychodzą tam żadne reklamy i spam, chyba że gdzieś się zarejestruje to wtedy z jakiegoś forum warezowego :P, ogólnie polecam

Ja polecam Gmaila, nie ma spamu, tzn mi nie przychodzi i szybko działa.

mam takie pytanie jeszcze

  1. jak w gmailu przenieść wiadomości do wersji roboczych, bo męcze się już chyba z pół godziny i nie mogę nic zrobić

  2. jak zrobić żeby było potwierdzenie przeczytania wiadomości ??

:expressionless:

Gmail. Jego zalet nie trzeba wymieniać. 0 spamu pod warunkiem że nie zarejestrujesz się w komputroniku albo innym syfiastym portalu.

Wciśnij przycisk “Zapisz zmiany” albo Ctrl + S.

Ja używam 2 kont: jednego w gmali.com i drugiego w gazeta.pl. Chociaż od niedawna gazeta też używa gmailowego silnika. A dzięki temu że mam konto w Gmail, mam też swój Google Calendar, bez którego nie wyobrażam sobie życia.

doczytałem na jakimś forum że nie ma możliwości ustawienia opcji o potwierdzeniu dostarczenia maila do kogoś.

Czy wie ktoś kiedy taka opcja ma się pojawić ??

Gmail

polecam gmail i skonfigurować outlook/windows mail

nie trzeba wchodzić na stronke :wink:

ja mam z oneta i narzekam… :smiley:

wolno dochodzą listy, mała pojemność skrzynki, z niektórych stron nie dochodzą w ogóle listy…

ciekawy aneks…

Można powiedzieć że jest to taki mały serwis z skrzynką e-mail .Poprostu nie opłaca im się za darmo skrzynki dawać .Będą poprostu przysyłać pełno reklam

Gmail ma sławę i kasy po dziurki w nosie . Nie dawno ogłosili konkurs na najlepszy statek kosmiczny. Więc spam nie jest im potrzebny