Najlepsza wersja Noda


(Jacob) #1

Witam!

Jaka jest róznica pomiędzy tymi dwoma pakietami zabezpieczającymi?

Eset smart security i Nod32 nod32 antivirus?

Który nadaje się bardziej do ochrony komputera?


(Cedar) #2

W skrócie tu jest to opisane;

http://www.eset.pl/nod32/produkty/syste … nod32.html


(Jacob) #3

Jak wygląda przedłużenie tej wersji z wersji trial - czy wystarczy, że kupię przedłużenie na allegro czy muszę kupować cały pakiet zabezpieczający od nowa?


(tadeusz242) #4

Najlepsza jest wersja ESET Smart Security 4.0.417 PL. Musisz kupić cały pakiet .Ja ten program używam i jestem z niego bardzo zadowolony.


(Cedar) #5

Już jest nowsza: http://www.eset.pl/pobieranie/pobierani … urity.html


(tadeusz242) #6

Tu masz ceny programu http://www.sklep.dagma.com.pl/


(Cedar) #7

Uważaj z tym “przedłużeniem” z Allegro - czytałem, że to są bardzo często klucze nie przeznaczone na rynek polski (podobno na niemiecki) i nie jest to zgodne z licencją tego programu.


(Jacob) #8

No ale jak to sprawdzić. I dalej nie wiem czy samo przedłużenie wystarczy i czy jeśli nie mam oryginalnej płyty i licencji mogę kupić przedłużenie czy muszę kupować pełną wersję?


(Cedar) #9

Sprawdzić sam nie sprawdzisz - ewentualnie przy jakiejś kontroli może się okazać, ze masz nielegalny program.

Najlepiej kupować u głównego dystrybutora lub u jego autoryzowanego przedstawiciela/partnera handlowego.

O szczegóły najlepiej pytaj się w firmie Dagma (wyślij do nich np. maila)


(Jacob) #10

No ale z drugiej strony działa mi - to nie jest wystarczający dowód? Przecież skąd mam wiedzieć który produkt jest dobry, a który zły? Mam wrażenie, że jak napisze do tej firmy dostanę odpowiedź, że muszę kupić pakiet zabezpieczający od nowa, bo po prostu mają z tego więcej kasy.


(Cedar) #11

Jeśli taki jest wymóg licencyjny to będziesz musiał tak zrobić.

Wg tego co piszesz to jeśli do nich nie napiszesz i od nich się tego się dowiesz oraz postąpisz niezgodnie za zasadami licencji to uważasz się za legalnego użytkownika “no bo przecież nie dostałem od nich żadnej informacji”

Nie ma co “gdybać” - pisz do nich, przedstaw swoją sytuacje i będziesz wiedział na 100% jak sprawa wygląda.


(Jacob) #12

Będę miał sytuację taką jaką jest im wygodniej. Napisze do nich i dowiem się, że muszę kupić pełną wersję bo z tej wersji mają więcej pieniędzy.

Dlatego oczekuję na odpowiedź z forum - bo wolę dowiedzieć się jaką wersję kupić od ludzi którzy nie mają z tego żadnej korzyści i po prostu się na tym znają, a nie od ludzi którzy muszą wciskać ludziom kit, żeby zarobić kasę.


(fiesta) #13

Jak sama nazwa wskazuje jest to uaktualnienie dla osób które wcześniej miał wykupioną licencję na NODa. Co z tego że można tym hasłem i loginem aktywować triala jak nie będzie to zgodne z licencją. W takim układzie równie dobrze możesz pobrać fixa i będziesz mieć tak samo legalny inaczej program. Poza tym legalność owego przedłużenia z allegro jest co najmniej kontrowersyjna.