Najlepsza?

jak taka będzie potrzeba to to moderator zrobi :smiley: póki co to CoD:UO :wink:

Ja dorzuce od siebie : DOOM III

hmmm…powiem że mi doom III nie przypadł do gustu widziałem go u kumpla na radku 9800 i tak zaciekawa to ta gierka nie jest ale co kto lubi :smiley: Ty lubisz dooma ja call of duty

Call of Duty ale zwykłe bo od UO wole Quake 3 Arena

Spoko wiem tylko myslalem ze nikt juz sie nie bedzie wypowiadac na ten temat 8) :!:

Mogles zrobic Ankiete Ale z tych wszystkich jest najbardziej cool … Call of Duty! Jeszce nie gralemw Dooma 3 wiec nie wiem! :smiley:

Call of duty :United Offensive full wypam (mam orginala)

:slight_smile: tak sie sklada, ze mam wszystkie trzy wymienione tutaj, w wersji oryginal.

bardzo dlugo pogrywalem w Q3 (w sumie do tej pory gram)… obecnie zagrywam sie (juz od ponad roku) w CoD i teraz w CoD UO, ale tylko multi. singla przeszedlem z ciekawosci tylko… nawet daje rade.

niedawno kupilem D3… single nawet fajny, multi nie gram… mam za slabe lacze na ta gre :frowning: a szkoda… moze by bylo fajnie.

wiec kolejnosc taka

CoDUO

CoD

Q3

D3

Doom III :lol:

  1. Call of Duty: United Offennsive RuLLeZ :!::!:

  2. Doom III

  3. Quake III

Call od Duty: United Offennsive, tak to jest to :D:D:D Pozdro dla wszystkich janó CoD: UO :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Call od Duty: United Offennsive