Najlepsze filmy akcji?

Jakie są najlepsze filmy akcji znam parę, ale nie chcę się rozpisywać

Moim zdaniem cała trylogia Bourne’a ,a w szczególności ostatnia część :slight_smile:

Hmm tyle tego że trudno coś wymyślić także napiszę co mi wpadnie ;]

Broken Arrow, Bad boys 2, Gladiator, Twierdza, Kroniki Riddicka, Nożownik, Peacemaker, Transporter, Behind enemy lines, shooter, helikopter w ogniu, niektóre bondy ;] trylogia Sniper, 4 części szklanej pułapki, con air, crank, 3 części indiego ;] oczywiście rambo ;] 13 dzielnica, trylogia mission impossible, 60 sekund, od bidy trylogia matrixa choć głównie 1 część, Blade ;] constantine, xxx ;] od bidy piraci z karaibów ;] oczywiście trylogia bourne’a … itp… ogólnie to tylko część ale nie chce mi się więcej pisać ;] heh może mało ambitne pozycje ale często do nich wracam ;]

Serial A-Team z lat 80 :stuck_out_tongue:

A co tam za akcja? Sama monotonia :stuck_out_tongue:

A ja tam pamiętam MacGyvera - jak byłem dzieckiem to dzień w dzień do oglądałem :stuck_out_tongue: A z ostatnich to Project Monster i The Blair Witch Project :slight_smile:

Ostatnio widziałem The Condemned, Animal 2 i The Deaths Of Ian Stone .Spodobały mi się jak ktoś nie widział to polecam;) a Project Monster chętnie bym zobaczył, ale mieszkam jak widać gdzie i tutaj tego raczej nie będzie w kinie szkoda :evilbat: