Najlepsze filmy

Jeśli chodzi o mnie to sie całkowicie nie zgadzam. 3 odstaje od “dwójki”, nie wspominając od “jedynki”.

Matrix > Matrix: Reaktywacja > Matrix: Rewolucja

Oczywiście czystym bezsensem jest oglądanie 3 części trylogii najlepszego filmu w historii (wg mnie), ponieważ nikt nic nie zrozumie z tego filmu. Warto dodać to kompletu jeszcze Animatrix , który powstał pomiędzy Matrix 1, a Matrix 2, bodajże też w 2003 roku. Opowiada on między innymi, o tym skąd się wzięła Reaktywacja, ak i wiele innych strasznie ważnych rzeczy, jednak z punktu widzenia czysto rozrywkowego, to nie zachwyci to z pewnością was, ponieważ, to jest materiał nad którym wypada popaść w reflekscję. A także bym dodał grę, Enter the Matrix , dzięki której możemy się dowiedzieć o stosunku Persefony do Neo, chociażby.

Podsumowując, pierwsza część Matrixa jest najlepsza według większości udzi. ;] Ale każdy ma swoją opinię. :slight_smile:

Szeregowiec Ryan

Cała seria Kompani Braci

Seven

Requiem dla snu

Wróg u bram

Stalingrad

Żelazny Krzyż

Njdłuższy Dzień

O Jeden Most Za Daleko

Predator

Obcy - Ósmy Pasażer Nostromo (wersja rezyserska)

Obcy 3 (wersja reżyserska)

Hellraiser od 1 do 7

Martwica Mózgu

Zły Wpływ Księżyca

Martwe Zło 1, 2

Naga Broń 1,2,3

Seksmisja

Ści(ą)gany

Z Piekła Rodem

Przetrwać W Nowym Jorku

Mad Max 1,2

ostatni oglądałem “młode wilki” moim zdaniem spooko film:D:D

Polecam świetną polską produkcję “Gwiazdy w czerni” http://www.stars-in-black.pl i inne funfilmy Stanisława Mąderka. (Pierwsza jego pełnometrażówka w drodze - zapraszam do kin już niedługo :slight_smile: )