Najlepsze konto w banku dla studenta

jakie jest najlepsze konto w banku dla studenta?

mBank

Ja polecam konto student w ING. Przelewy przez internet za darmo. Oplata za prowadzenie nic nie wynosi. Placisz tylko 2zl/m-c za karte ktorej nie musisz wyrabiac. Oplata za zalozenie nie wiem czy jest jakas bo nie pamietam. Panie w BOK mile i jest w miare duzo BOKow w Polsce. Pozdro.

Jeżeli masz dostęp do netu, to także polecam mBank. Wszystko za darmo :smiley: , tylko jedyny większy minus, to zasilanie konta - albo we wpłatomatach, które częściej nie działają niż działają, albo na Poczcie lub coś w tym stylu (odpłatnie).

to ja również polece mBank (to co już wiesz plus oszczędnosciowe 6%)

jesli chodzi o ING to konto Direct (też raczej calkowicie internetowe) - bankomaty ing, i euronetu, karta 2zł jesli nie zapłacisz nią w miesiącu na 100zł czyli jedne wieksze zakupy.serwis sms - free, przelewy - free, kody do przelewów na kom. (oszczednosciowe - 4%) - ogólnie używam i jestem zadowolony w mBanku tez niebawem założe gdy zamknę studenckie w Kredyt Banku - prowadznie wychodzi 3zł, przelew 0,40, na plus ze duzo bankomatów - ale mam z nimi na pieńku i nie chce miec u nich konta.