Najlepsze telefony XXI wieku!

Pomyśłałem sobie żeby pogawędzić o najlepszych (waszym zdaniem) telefonach XXI wieku! !!

Piszcie i podawajcie powody dla których te telefony są najlepsze! !!

Złączono Posta : 15.11.2005 (Wto) 17:20

Nokia 6110 ponieważ ma IRDA, transmisje danych i faksów. Fakt to cegła. Kilka razy mi już spadła ale nic poważnego się z nią nie dzieje. moja komóra została wyprodukowana 03.09.1999 roku. Mam ją od wyprodukowania! !!

mjbanner1dg.gif

moim zdaniem najlepszą komórką XXI wieku jest sony ericsson k750i ponieważ posiada aparat o rozdzielczości 2 megapiksele, kamerę irdę odtwarzacz wideo i mp3 i wiele innych bajerów

SONY ERICSSON k750i JEST COOL

wiek się nie skończył, więc trudno wskazać najlepszy :stuck_out_tongue:

ja myślę, że Nokia N90

http://www.nokia.com/nseries/index.html … country=PL

może stać się przebojem na rynku

Najlepszym telefonem na świecie jest Nokia N70 i tu mi nikt nie przegada to jest cacko nad cacka a SE K750i nie jest taki idealny ponieważ daleko mu do ideału: nie posiada funkcji umts i symbianu co go na tle najlepszych telefonów przekreśla :lol: Pozatym bawiłem się nim i jego największym plusem jest aparat 2mpx a tak to zwykły telefon i według mnie pod względem funkcjonalności mój Sx1 jeden jest lepszy :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 15.11.2005 (Wto) 21:02

A co do telefonów XXw to napewno nokia 3310, bo jest po prostu niezniszczalna, dosłownie :smiley:

Złączono Posta : 15.11.2005 (Wto) 21:06

Ale jest jeszcze jeden na którego wspomnienie kręci mi się łezka w oku, a jest nim Nokia 3110 był to mój pierwszy tel i był po prostu super :beksa: :rotfl: :smiley:

Kończy się dopiero 5 lat tego wieku, więc

poczekajcie przynajmniej do ujawnienia

pełni możliwości telefonii 3 generacji.

Dopiero wtedy się zacznie

Ej no dobra ale wszyscy ludzie się wypowiadają o telefonach XXI… ok, ale ilu z was miało je w rękach ? Gadacie o N70, N90… Macie je ? Wiecie jakie mają wady/zalety ? Raczej nie… Dla każdego telefon XXI wieku będzie inny… Jak dla mnie ten topic jest podobny do “Konsole VS PC”. Według jakich kryterii oceniacie ? Po tym ile ma bajerów ? Albo z tego że telefon jest niezniszczalny ? Dajcie spokój :confused:

Ale jeżeli mamy już oceniać w/g niewiadomych kryterii i wyrażać swoje zdanie o nie znanych nam telefonach oraz nowych technologiach to mówie… poczekajmy do 3G ;]

No to pogadajmy o najlepszym telefone XX wieku!

Który to wg. was ?

Chłopie luknij w opisy to się dowiesz, owszem napewno mają wady, bo wszystko co stworzył człowiek ma wady, ale ile to może ich mieć, popatrz na funkcje jakie tam jesy bogactwo! !!

3G w stosunku do 4G którą testują w terenie już Japończycy to pikuś, jest ona takim etapem przejściowym do szybkiego dostępu do internetu… Nie mogę się doczekać kiedy będzie np. rok 2015 bo w tym czasie napewno dojedzie do jakiejś rewolucji technologicznej, przy tym tempie rozwoju…

Błogosłwię to że zyję w XXI więku a nie np. w XVIII :smiley:

PS. W moim pierwszym poście w tym temacie pomyliły mi się wieki, ale już poprawiłem :smiley: :mrgreen:

Złączono Posta : 18.11.2005 (Pią) 21:26

http://www.telix.pl/article.php?sid=11775

No koment :x :shock: Ale machina i jaki kieszkonkowy sprzęt do focenia z funkcją fonu i nietylko :shock: :? Nic dodać nic ująć :x :o

Nie chciał bym sie czepiać ale twój telefon należy do XX wieku :?

Wiek XXI zaczyna się od 2001r :?

Żeby nie OT-ować to ja obstawiam:

Jak na razie jestem za motorolą e398 / e1 rokr.

Powodów chyba nie musze pisać :slight_smile:

Ja myśle że LG KG800 Chocolate

A ja powiem że u nas w POlSCE telefonem XXI jest NOKIA 3510i :smiley: