Najlepszy akcelerator połączeń internetowych

Jaki jest najlepszy akcelerator połączeń internetowych?Wykluczam tu cFosSpeed bo on akurat nic nie pomaga u mnie.

powiem tak to zależy od posiadanego łącza internetowego im większa prędkość tym więcej można wyciągnąć ale tylko na szybkość wczytywania stron.

wybadaj możliwość zmiany konfiguracji łącza

-TCPOptimizer.exe - znajdziesz na Google,darmowy

nie obiecuj dobie wiele -ale jeżeli szukasz,to może i znajdziesz

Nic nie pomaga…Jestem załamany.Na prawdę nie wiecie jaki jest najlepszy program wśród tylu dostępnych?

Nie załamuj sie tylko zbieraj kase na szybsze łącze, albo zmień dostawcę netu na porządnego.

Zapewniam że sa to najlepsze sposoby przyśpieszenia łącza, reszta jest typową ściemą, albo programami porządkującymi ruch pakietów.

I chyba tak zrobię , ponieważ pod koniec każdego miesiąca mogę złożyć darmową rezygnację z wątpliwej jakości usług owego dostawcy…

Jak cFos Speed nie działa to żaden program nie zadziała. Cfos nie przyśpiesza łącza bo nie jest to fizycznie możliwe tylko ładnie segreguje pakiety żebyś np. podczas ściągania czegoś eMulem lub torentem mógł jeszcze otworzyć stronę w przeglądarce nie czekając na to pięciu minut. Także polecam zmianę łącza na szybsze :slight_smile:

tak naprawdę to trzeba mieć świadomość, że wszystkie ‘przyśpieszacze łącza’ to tak naprawdę nie zwiększają naszej prędkości dostępowej do internetu.

Generalnie, to czy plik będzie się szybciej ściągał za pomocą jakiegoś ‘przyśpieszacza’ zależy tylko i wyłącznie od serwera WWW udostępniającego dany plik. Jeśli serwer limituje prędkość przesyłu danych do połącznia, np. 10KB/sesja wtedy akcelerator faktycznie może pomóc, wtedy nawiązywane są np. 4 sesje i jest osiągana prędkość ~40/KB (oczywiście, jeśli nasz ISP udostępnia nam taką prędkość :P)

Natomiast, jeśli serwer nie limituje prędkości na sesję, bądź limituje ją na IP, wtedy żaden ‘przyśpieszacz’ nie pomoże :slight_smile:

Ehh…Chyba się nie rozumiemy.Doskonale wiem , że taki CFS etc. nie pomoże zbytnio a tym bardziej nie przyspieszy łącza.Założyłem tylko temat aby się dowiedzieć czegoś.