Najlepszy antywirus- wasze opinie kasa nie gra roli

Więc mam problem. Nie wiem jaki antywir kopić ! Jakie antywiry polecacie ? Dodam ze mam 2gb ramu i forsy dość żeby kupić co chcę. Więc co wybrać ? żeby był w miarę prosty w obsłudze blokował wszystko: I Drobnicę i Niszczyciele…

Najlepszy antywirus to rozsądek przy korzystaniu z komputera. Tematów w internecie jest na pęczki. Z korzystaj z http://www.google.pl lub search.php

Ja od lat używam Kasperskiego i zero problemów.

Przejrzyj tematy na forum. Zawsze było tego mnóstwo. Ale mi tak jednoznaczniej opinii nie uzyskasz - w każdym razie będziesz mógł sobie wyrobić opinię o ścisłej czołówce.

ściągaj triale i testuj, jednak z płatnych to raczej 2 pozycje wchodzą w grę a mianowicie NOD32 i Kaspersky…

Kup sobie książkę pt " W poszukiwaniu rozumu " :evil:

@up

Dobrze się czujesz ?

@Topic

Nie za bardzo szukac tematow, bo czasy się zmieniają…Ale znajomy polecił mi Kaspersky i Kerio…

Łatwo to skonfigurowac?

Faktycznie można się zmęczyć przy szukaniu w google :x

Bez problemu skonfigurujesz zaporę, bo kaspersky domyślnie jest dobrze ustawiony.

Ja ci polecam Nod32 bardzo dobry antywirus

Kerio i Kaspersky nie są ze sobą kompatybilne, tzn. zainstalowanie jednego wyklucza instalacje drugiego.

Kaspersky IS i do tego AdAware lub Windows Defender.

Najlepsze zabezpieczenie to:

Anty wirus Kaspersky lub Nod 32, zapora ZoneAlarm, do tego najnowsze aktualizacje systemu, antyspyware AdAware lub Spyware Terminator, korzystanie z innych przeglądarek niż Internet Explorer czyli np. Opera lub Firefox, no i najważniejsze zdrowy rozsądek.