Najlepszy darmowy program do przywracania usuniętych plików

Tak jak w temacie.

Ostatnio potrzebowałem coś przywrócić i miałem spory problem ze znalezieniem programu do tego. Temat dużo razy przerabiany, ale dobrego i całkowicie darmowego programu to ciężko znaleźć. Nawet najprostsze rzeczy takie jak foldery z kilkoma fotkami lub notatnikami nie jest tak łatwo przywrócić.

Wkurzam się jak już chce przywrócić coś po długim czasie oczekiwania, a nagle mi wyskakuje komunikat abym zakupił pełną wersje albo sobie nie “pobzykam”. Jak już próbuje ratować moją bezcenną prace :stuck_out_tongue: szukając licencji po necie to jedynie wirusy łapie z zakarzonych stron.

Więc mam pytanie, gdzie mogę dostać dobry darmowy program, albo kod licencyjny np. do Ontrack EasyRecovery Professional lub innego podobnego płatnego programu bez wirusa?

Z góry dziękuje za pomoc,

Pszczoła

viewtopic.php?t=78136&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

-> Recuva

Licencji na program, nikt Ci nie da - nie popieramy piractwa. Zobacz tu: http://www.darmoweprogramy.org/programy … plikow.php

Dzięki, naszukałem się tu na forum ale bez skutku.

Myślę że temat do zamknięcia, ale nie do usunięcia :wink:

pozdro

P.S. Ja nie pirat :smiley:

Restoration - śmiesznie mały, prymitywny i zaskakująco skuteczny. Inne programy mają tylko ładne kolorowe okienka, gorzej ze skutecznością.

Wypróbuj program Recuva.

Tak samo jak z testdisc, ale on nie przywraca danych plików tylko cała partycje :!: Poza tym że brakło mi dysku, to ten program z miejsca segreguje wszystko według nazwy i powstaje totalny burdel. Do pojedynczych plików których się zna nazwy to ok, ale wystarczy pomyśleć że ma się znaleźć ok 500 fotek o różnych nazwach których się jeszcze nie pamięta… masakra :expressionless:

Dzięki wszystkim za porady.

No niezupełnie. Choć co do tego, że program nie jest zbyt przejrzysty, to się zgadzam w 100 proc. Niemniej jest to program skuteczny , w przeciwieństwie do wielu kolorowych i ładnie wypicowanych “odzyskiwaczy”.