Najlepszy detonator dla mx400?

Elo!

Osoby posiadajace ta karte niech wypiszą jakich driverów używają ?

Moja grafa najwydajniej pracuje na 45.23, ale 42.86 tez przyzwoite:) a jak u was?

update mozecie podawać jakieś wyniki z benchmarków :slight_smile: skutki sterów :slight_smile:

pozdro :slight_smile:

56.72 i chodzi bez problemów

43.45

U mnie jest OK tylko na 40.72

Z tego co wiem, to stery optymalizowane dla GeForce 2 skończyły się na serii 30.xx lub 29.xx. Każde kolejne to robione były już dla następnych GPU, czyli GeForce3, 4, FX itp. - oczywiście zawierały biblioteki dla wcześniejszych GPU - jednak już nad tymi sterami dla nich nie pracowano.

Moje doświadczenia są takie, że seria np. 4x.xx - to jeszcze wszystko OK, ale od 5x.xx - wydajność strasznie spadła - nie mówiąc o tym, że nie mogłem odpalić paru gier, które wcześniej chodziły. Tak naprawdę standardowe WHQL w WinXP były najlepsze (seria 29.xx).

Myślę, że ze sterownikami to jest trochę tak jak z Direct X - większość właścieli GeForce 2 wgrywało wersję 9 podkątem grafy, a przecież ten GPU sprzętowo obsługuje tylko do wersji 7. No , ale zawsze jeszcze pozostają inne cechy DX (dźwięk itp.), także chyba warto.

Ja uzywam sterownikow w wersji 56.72 i nie zauwazylem spadku wydajnosci.

Ja też używam najnowszych sterów, co prawda w 3D Marku 2001 wynik jest o całe 2000 pkt (!) mniejszy niż na sterach 43.45 , ale w grach nie widać spowolnienia, a jest nawet leciutko lepiej…

Sam nie wiem czemu tak się dzieje, moja karta to Geforce Ti 4200.

:?

Moja pracuje najlepiej na 43.45. ?Na innych wariuje :smiley:

Jamaica ! Czepiasz się jak rzep ! To jest forum - wolność słowa itp…

Przestań czepiać się ■■■■■ół !

Tak dla informacji na MX400 było to samo !

Mam do tego prawo tak samo jak ty masz prawo do pisania nie na temat. “To jest forum - wolność słowa itp…”. :?

wg mnie najlepszymi byly 41.20 (chyba) i 42.10 cos w tym stylu :smiley: hyhyyh

sam aktualnie pracuje na 56.72 i smiga, niestety nie z ta karta co Ty :slight_smile:

pozdrawiam

Ale to że mam kartę troche inną niż w temacie to nie znaczy że piszę nie na temat, no ale ok… niech ci będzie - jestem zły, niedobry i zaśmiecam forum.

Tego nie powiedzialem… i nie powiem. :slight_smile:

basta :!:

a ile mieliście na tych sterach markof w tescie :slight_smile: ?

42.86 - 3250 max!

45.23 - 3383 :slight_smile: jeszcze kręce :slight_smile:

na 23.11 karcie odbijało, ale ponoć są dla niej najlepsze :confused: a na 52.xx wydajnośc mi spada :confused:

Ja najlepsze wyniki w 3D Marku uzyskałem na 29.42 a testowałem prawie wszystkie stery.