Najlepszy film

Władca Pierścienia wszystkie odcinki

Zły skręt i Texańska Masakra Piłą Mechaniczną :twisted:

O jezu to stary film a do tego cholernie głupi.

No jak wyszedł,to nie wróci :wink: ,ale dlaczego w kinach?Ja większość filmów oglądam na DVD więc nie wiem czy mogę brać udział w dyskusji? :stuck_out_tongue:

Wiedziałam Kerimus, że jesteś myślący gościu… :stuck_out_tongue:

Czasami zbyt przemyślane sformułowanie pytania przez autora topicu - daje d… już na wstępie! :twisted: Widać o co biega…! :stuck_out_tongue:

Umówmy się więc, 8) że to będzie chodzić o tzw. szeroko pojętą dystrybucję, w jej legalnych - rzecz jasna namiarach!

Wiesz,jak się gra na perkusji czterema członkami naraz,to trzeba nieźle myśleć,żeby się w tym nie pogubić,he,he,he! !!

A wracając do tematu…zależy w jakiej kategorii?Jest mało filmów,które są tak uniwersalne,że mogą rzucić na kolana i fanatyka s-f i wielbiciela Bergmana(jeśli młodzi w ogóle wiedzą o kim piszę)

Mi się podobał “Apartament”, szczególną uwagę zwróciłem na “Efekt motyla”, a “Ong-Bak” pobił moje oczekiwania!!

ONG BAK

Garfield

Mi na tyle podszedł że obejrzałem go 7 razy w ciągu 4 dni :slight_smile: Kocham poprostu filmy o tematyce s-f :smiley:

Chciałem jeszcze dodać,że ostatnio widziałem Alien vs Predator i również bardzo interesujący. Obejrze jeszcze jak bede miał czas.

To moja sprawa co oglądam, a jak Tobie się nie podoba to nie musisz krytykować. :evil:

Szkoda,że nie było propozycji pt.“Największe rozczarowanie roku 2004”

Po obejżeniu KillBill 1 miałem niezwykłą chrapkę na drugą część.Wczoraj właśnie obejrzałem i jestem dobity.To są popłuczyny części pierwszej!Szkoda.

Narazie żaden film nie powalił mnie na kolana! !!

Sam nie wiem czemu ale te filmy kompletnie mi sie nie podoba :lol:

nie ma to jak mrówki w Gaciach i Chłopaki na Ibizie :smiley: :smiley:

Władca Pierścieni też fajny 8)

Filmy nie z tego roku

:wink:

Jeśli chodzi o te filmy to nie widziałem w całości żadnej z części. Nie lubię takich filmów. :roll:

No co Ty Lazikar nie lubisz komedii

:stuck_out_tongue: ??

Co to za komedia. Jak dla mnie nuda jak nic. :smiley:

O czymn jest ong-bak?? moje to

1.efekt motyla

  1. god send

  2. rzeka tajemnic

  3. ława przysięgłych

  4. final destination (obie czesci)

  5. Złodziej zyć

  6. troja, gladiator, waleczne serce

Tak naprawdse to mam wiele ulubioncy filmów to jest moze 1/3, każdy dobry film ma coś w sobie i jest dobry na swój sposób, klimat, zachowania ludzi.

http://film.onet.pl/10211,film.html

ONG BAK, Shrek 2, Pojutrze