Najlepszy GF 8800GT

Jaki producent wydaje najlepsze geforcy? Bo mam możliwość kupienia ZOTAC albo XFX i nie wiem czy nie lepiej poczekać na dostępność Asusa albo Gigabyte?

lepiej czekać na PALIT GeForce 8800GT (sonic ponoć też bedzie)

lub na Galaxy

ponoć MSI, EVGA i ASUS też dają rade :slight_smile:

http://www.frazpc.pl/artykuly/566/GEFOR … FX/i/ZOTAC

Proszę bardzo :slight_smile:

Ja czekam na palita edycje z ich własnym chłodzeniem które jest co prawda dużo większe bo 2 slotowe ale dużo cichrze i wydajniejsze ;] oraz karta ma 3 fazowym układem zasilania ;]

o tak to wygląda jak tu na fotkach: http://www.allegro.pl/item274107901_pal … klep_.html

choć nie jestem pewien czy ta aukcja napewno dotyczy tej edycji co są fotki ;]

kurde fajna karciocha graficiochy… tylko jedno co odstrasza to ta 1 na przodzie :wink:

Z czasem przecież stanieją. To akurat jest najmniejszy problem.

Z dotychczasowych testów widać, że najlepiej kręcą się(przekraczają 700mhz na gpu) gigabyte/palit/bfg

Wszystko, zależy od danej karty, Może być tak, że +50mhz i zwisy

Reszta z referencyjnymi zegarami na ~660mhz też powinna przekroczyć tą granice

Od siebie polecam EVGA, 730 MHz bez problemu (na forum EVGA można zobacz jeszcze lepsze osiągi), 50 stopni w idle ale za to jest dość cicho :slight_smile:

No mi do tego palita brakuje jeszcze 50zl ;( i nie mam skąd wziąć ;D

Gdyby dolar stał wyżej to jutro bym kupował bo problem w tym że mam na te kartę 400dolarów plus jakies 50zl ;]

Hah, zamówiłem już XFX Geforca 8800 GT XXX 670, 1950, myślę że dobry wybór.

Pozdrawiam

W stanach to byś miał 2 karty 8)

Jak w stresie?

Na ile % cooler?

Wiem ;] ale nie mam nikogo w usa kto by mi ją kupił i przywiózł a 400dolców mam od wójka który przyjechał w odwiedziny ale on obecnie pracuje u amerykanów w bazie wojskowej w iraku a tam raczej ciężko by było kupić tego gforca :stuck_out_tongue_winking_eye:

sory za małą dygresje ale wie ktoś może kiedy w końcu 8800gt pojawią się w sklepach w sensownych ilościach?

Już powoli jest ich coraz więcej choć nadal trudno je dostać :frowning: podejrzewam że w grudniu już powinny być ale podejrzewam też że w grudniu będą i tak kosztowały ile kosztują a przed świętami może i więcej, stanieją do swojej wartości pewnie dopiero koło stycznia niestety ;( a ja na tyle cierpliwy nie jestem :mrgreen:

Koło stycznia albo i wcześniej to już nowe GTSy będą

Będą tak jak i teoretycznie 8800gt już są prawie miesiąc a nigdzie ich nie ma ;] Gtsy zdajsię premierę mają w grudniu także w styczniu pewno będą tak dostępne jak w tej chwili gt