Najlepszy gracz 6k bez słabych punktów - 8700k/GTX 1080 8GB/Corsair Carbide Series SPEC-ALPHA/8GB(4+4GB) 3000MHz/ASUS Z370-P/16GB OPTANE+240GB SAMSUNG 970 EVO m.2 + 1TB HDD TOSHIBA P300 7200rpm/Silentium PC 600W Bronze

Witam serdecznie,

Na wstępie spieszę tłumaczyć dlaczego taki zestaw.
Dlatego, że zapewni pełną płynność każdej gry na full detalach bez najmniejszych zacięć, jest w pełni zoptymalizowany, nie ma że są pewne elementy z górnej półki, a coś zostaje w tyle. Nie powstydziłby się żaden zawodowy gracz. Do tego świetnie wygląda i pozwala na maksymalne podkręcanie.
Ten zestaw składa się z:

Procesor: Intel i7 8700k - super wydajność
Chłodzenie CPU: Raijintek Leto Pro RGB LED 2x120mm - cichy, wydajny i efektownie rozświetla wnętrze!
Płyta główna: ASUS PRIME Z370-P - Mocna, wydajna, pewna i obsługuje wszystko co niezbędne.
Karta graficzna: Inno3D GeForce GTX 1080 TWIN X2 8GB GDDR5X - Najwyższa półka kart graficznych, super wydajność
RAM: 8GB(4+4GB) 3000MHz IRDM PRO - łączymy w DUAL CHANNEL dla 10-15% wydajności, a 8GB zupełnie wystarcza na każdą grę. (Ewentualnie w wersji pod rozbudowę 8GB 3200MHz i do dokupienia kolejne 8GB)
Dysk: 250GB SAMSUNG 970 EVO m.2 NVMe - Na system i gry, najlepszy dysk 250GB na rynku zostawiając daleko w tyle całą konkurencję + 16GB Intel Optane + 1TB TOSHIBA 7200- pewny jak talerz, szybki jak Optane.
Zasilacz: SilentiumPC 600W Vero M2 Bronze - mocny, pewny, modularny do uporządkowania kabli i pozwalający podkręcać - Bronze!
Obudowa: Efektowny Corsair Carbide Series SPEC-ALPHA (+ 2x SilentiumPC Zephyr 120mm Led Niebieski) z oknem i podświetleniem LED, żeby widzieć jak elegancko ten zestaw pracuje. Ma także bardzo dobrą cyrkulację powietrza, 3 seryjne wentylatory 120mm dla rozświetlenia wnętrza oraz filtry antykurzowe - gotowa na dalsze rozbudowy :blush:

Podaje link do swojego koszyczka: https://www.x-kom.pl/lista/1aenajpqx

A tutaj ss jak koszyczek wygląda :wink:

Poniżej przedstawienie kluczowych elementów:

Corsair Carbide Series SPEC-ALPHA

Wyróżniająca się stylistyka, okno i świetna cyrkulacja powietrza.

SilentiumPC 600W Vero M2 Bronze

Zasilacz ze sporym zapasem na kręcenie, sprawdzony i bezpieczny.

Asus PRIME Z370-P
p%C5%82yta
Wysoka jakość i wydajność, obsługa wszystkich niezbędnych technologii.

Inno3D GeForce GTX 1080 TWIN X2 8GB GDDR5X

Potężna karta o genialnych możliwościach z wygodnym interfejsem.

Intel i7-8700K

Szybki procek, górna półka grupy i7.

Raijintek Leto Pro biały LED 2x120mm
chlodzenie
Ciche, wydajne i przede wszystkim efektowne chłodzenie.

GOODRAM 3000MHz IRDM X Black CL16

Szybki i wydajny z niezłym czasem opóźnień.

250GB SAMSUNG 970 EVO m.2 NVMe

Szybkość odczytu/zapisu 3400/1500 MB na sekundę, wraz z zastosowanymi technologiami zostawia daleko w tyle konkurencję.

Pozdrawiam i niech wygra najlepszy!

2lajki

Sam nie mam zbyt dużo czasu na poszukiwania, ale takiej rzetelnej konfiguracji poszukiwałem żeby złożyć sobie komputer. Brawo i powodzenia w konkursie.

A wiesz, że zakładanie drugiego konta jest szkodliwe dla własnej osoby ? :wink: No chyba, że znajomy poprosił o bezmyślne skomentowanie.

Cieszy mnie zarówno pierwszy post, jak i Twój :blush:

PS: Ciekawa wypowiedź osoby, która chce coś wygrać, by żona coś tego miała :joy:

Zapoznałeś się z wszystkim co piszę, czy tylko to co Cię interesuje ? :slight_smile: Powodzenia.

Fajny dysk ssd (dobry ssd to jest moc), ale według mnie zasilacz jest słaby. Na stronie 80plus nie ma Kolinka więc pewnie bronze jest tylko w nazwie. Obudowa też nie szaleje, ja zwracam uwagę na te dwa elementy, bo one przeżyją resztę podzespołów i jeszcze ze dwie modernizację jak się dobre dobierze. Walczyłeś żeby na GTX 1080 starczyło, dla gracza grafa bardzo ważna, ale grafy się najszybciej starzeją (według przecieków w sierpniu na gamesconie ma być premiera nowej generacji Geforców czy tak się stanie to tylko Nvidia wie), więc prędzej czy później GTX będzie do wymiany a zasilacz i obudowa zostanie. To tylko moje zdanie, każdy może mieć inne :slight_smile:

@LuckyLuke0 Dziękuje kolego sympatyczny za słuszną uwagę co do zasilacza :+1: zmieniłem na coś bardziej sprawdzonego :slightly_smiling_face:. Co do obudowy to niestety już jej nie ruszę, ponieważ RAM podrożał a w tej cenie ciężko o coś z oknem, 3 wentylatorami, filtrami antykurzowymi i niezłym wyglądem, jednak dla mnie obudowa to tylko obudowa i przede wszystkim ma być funkcjonalna :wink: Jak wróci do ceny regularnej do końca konkursu to postaram się dla Ciebie :grinning:

Faktycznie tamta obudowa była niegodna, wierzę, że ta jest wyraźnie lepsza :wink:

Bardzo fajny zestaw w przyszłości zastanowię się nad zakupem :smiley:

Finał zbliża się wielkimi krokami, jutro rozstrzygnięcie konkursu i mundialu! :wink: