Najlepszy internet GSM

(rafal83) #1

Witam

Mam pytanie apopo internetu GSM, który jest najciekawszy teraz, ja chciałbym do przeglądania internetu tylko nic nie sćiągać, myślę że ze 3 godziny dziennie przegladać, i z możliwościa szybkiego zerwania umowy jeśli jest taka możlowośc. Cos jest takiego na rynku??

pzdr.

(MarS) #2

Oferta Playa powinna spełnić Twoje oczekiwania

(Kpc21) #3

Zrób taki myk. Weź Internet od wszystkich operatorów na tydzień okresu próbnego. Przed upływem tygodnia wypowiedz wszystkie umowy poza tą, co do której Internet będzie najlepiej działać (tam, gdzie najczęściej z niego korzystasz).

Z Internetem przez GSM jest tak, że w każdej lokalizacji z działaniem może być zupełnie inaczej.

Jesli chodzi o Play - działa on tylko na nadajnikach HSPDA Playa, których nie jest zbyt dużo (tam, gdzie nie ma zasięgu UMTS/HSPDA, Play korzysta z nadajników Plusa, jednak na nich nie działa Internet). Tak więc nie nadaje się on, gdy chcesz korzystać z Internetu w podróży, na trasie.

(MarS) #4

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś te rewelacje. Play udostępnia Net przez UMTS/HSDPA. Osobiście używam prepaidowej karty Playa przez UMTS