Najlepszy internet GSM

Witam

Mam pytanie apopo internetu GSM, który jest najciekawszy teraz, ja chciałbym do przeglądania internetu tylko nic nie sćiągać, myślę że ze 3 godziny dziennie przegladać, i z możliwościa szybkiego zerwania umowy jeśli jest taka możlowośc. Cos jest takiego na rynku??

pzdr.

Oferta Playa powinna spełnić Twoje oczekiwania

Zrób taki myk. Weź Internet od wszystkich operatorów na tydzień okresu próbnego. Przed upływem tygodnia wypowiedz wszystkie umowy poza tą, co do której Internet będzie najlepiej działać (tam, gdzie najczęściej z niego korzystasz).

Z Internetem przez GSM jest tak, że w każdej lokalizacji z działaniem może być zupełnie inaczej.

Jesli chodzi o Play - działa on tylko na nadajnikach HSPDA Playa, których nie jest zbyt dużo (tam, gdzie nie ma zasięgu UMTS/HSPDA, Play korzysta z nadajników Plusa, jednak na nich nie działa Internet). Tak więc nie nadaje się on, gdy chcesz korzystać z Internetu w podróży, na trasie.

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś te rewelacje. Play udostępnia Net przez UMTS/HSDPA. Osobiście używam prepaidowej karty Playa przez UMTS