Najlepszy klient poczty

Witam, jaki jest najlepszy klient poczty?

Czy Outlook Express jest dobry, czy np. Thunderbird jest lepszy?

Mam przeglądarkę Firefox, konto pocztowe na Onet.pl

Dziękuję za propozycje.

Ja używam Thunderbirda i jestem zadowolony

Znowu rozpocznie się dyskusja na wyższością świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

Używasz takiego klienta jaki Ci odpowiada.

Jedni stwierdzi, że jest to ten wbudowany w Operę, inni Thunderbird, kolejni Outlook, etc. Przetestu kilka i podejmij decyzje.

Do wyboru :arrow: Klienty poczty e-mail

Ja mam od dawna Outlook Express, IE7, konto na Onet.pl i jestem super zadowolony. :slight_smile:

Myślę że jest to wyłącznie sprawa osobista.

Ja proponuję przetestować również programik The Bat (dostępna pełna wersja w wielu czasopismach komputerowych - ale na próbę można ściągnąć wersję 30 dniową). Mi osobiście akurat ten program przypadł do gustu

Używam Thunderbird i jestem bardzo z niego zadowolony

Thunderbird - naj…

Outlook Express - dla mnie jest doskonały.

Polecam Thunderbirda. Przy poczcie gmail konfiguracja to tylko wpisanie adresu e-mail i hasła :smiley:

Ja zaproponuję coś innego, lecz również dobrego. Draco Organizer

Przyznać muszę iż jest to niezła alternatywa dla M$ Offce Outlook. W dodatku za darmo.

The Bat! oczywiście jest NAJ!. Outlook zabiera bardzo dużo pamięci i jak dla mnie jest zbyt zabałaganiony (za dużo opcji jednocześnie jest dostępnych) Za to nietoperek chodzi elegancko. :slight_smile:

A ja używam klienta wbudowanego w opere.

Korzystąjąc z internetu mam włączony tylko jeden program, gdy przychodzi wiadomość, nie muszę uruchamiać nowego okna.

Od pewnego czasu zastanawiam się nad Thunderbirdem. Ponoć można go nosić na USB, co może być w pewnych przypadkach bardzo przydatne.

Ale jak mówią przedmówcy, to jest sprawa osobista.

Ja korzystam z klienta wbudowanego w Operę. Do odbierania poczty w sam raz. Ale jak chcę coś napisać, to robię to w Tlenie - wtedy wysłane maile są zachowane w skrzynce, a nie w programie.

Każdemu będzie się inaczej pracowało na innym programie. Ja używam Thunderbirda i jestem zadowolony.

dzieki za odpowiedzi

Najlepiej przetestuj kilka i sam wybierz odpowiedni dla siebie i potrzeb. Ja mam skonfigurowaną Opere :mrgreen: