Najlepszy klub pilkarski świata

FCBarcelona ONLY ;]

Chelsea London :smiley:

Barça !!

Prawda Prawda VISCA EL BARCA! !!

Polonia Białogon-Kielce

Bosh beznadziejny temat :? Każdy jest fanem innego klubu jedni ManU inni Arsenalu a jeszcze inny barcy (co do tego ostatniego nie wiem co niektórzy w nim widzą, on jest chyba na “topie” bo większość tylko ten klub on sie przepełnia gwiazdami niedługo tak jak real spadniee) Ja uważam za najlepsze kluby to Arsenal i Liverpool otóż dlatego że nie inwestują w gwiazdy tak jak barca itd. tylko sprowadzają młodych piłkarzy. Może livepoolowi troche lepiej to wychodzi (już 2 razy w ostatnich latach był w finale) a arsenal stracił troche w moich oczach po odejściu henrego. Dzięki niemu klub był taki “żywy”. No i nie można zapomnieć o Ac Milan ale nie znam za bardzo tego klubu więc sie nie wypowiadam. Tyle :slight_smile:

Nooo Jerzy Bubek rządzi

Sprzeczał bym się z tobą Dudas bad boy :wink: (oczywiście kulturalnie) Barca nie sprowadza samych gwiazd, Yaya Touré, Éric Abidal, Gabriel Milito są to zawodnicy światowego formatu ale dużo się o nich nie mówi jacy oni dobrzy. Więc nie porównujmy Barcy do Realu, przeanalizujmy Diarra za 29 000 000 Euro, van Nistelrooy za 15 000 000 Euro oni byli na językach wszystkich maniaków footballu a transfer Milita do Barcy nie wiem czy nawet był w jakimś serwisie internetowym. pozdro

Tak na poważnie uważam, że od paru lat najsilniejszy jest AC Milan. Ja lubiłem Real jak był na topie i tak już zostało, nienawidzę Barselony.

A co to za klub? :-k

Też nie wiem Barselony :mysli:

Może ona gra w Segunda Division :stuck_out_tongue:

gra tam ronaldinio, ąłri, meśśi, ryjkard i e’to, niestety nie gra w segunda division

Złączono Posta : 23.07.2007 (Pon) 10:02

pełna nazwa klubu to EFCE Barselona

pff myslisz , ze po co kupili Henry?

E’to - kolejna “wielka” gwiazda na jeden sezon.

patrzy wyzej.

Messi i Henry - jedyni , co moga cos wniesc , jednak zespoly skladaja sie z 11 graczy …

Bedzie tak jak w ostaniej LM … tak sadze.

Przecież on od 3 sezonów gra cały czas tak samo czyli świetnie

Arsenal Londyn

Ale nie widze sensu zeby kazdy pisał jakiemu klubowi kibicuje po po 1-wsze ze ten temat był juz wielokroc na forum i p o drugie i tak kazdy kto kibicuje swojemu zespołowi mysli ze jego zespół jest najlepszy.

SeBoLaS dobry jest ten kabaret moralnego niepokoju o piłce noznej

Cytuje Znowy trafiliśmy do tej grupy śmierći grammmmyy z taaaa Andorą(chodziło o anglie:P) I wogole polecam kazdemu obejrzec ten kabaret i ta scenke :mrgreen:

Nigdy nie było ogólnego tematu