Najlepszy Pakiet Zabezpieczający

Witam,jakim jest waszym zdaniem najlepszy Internet Security?Chodzi mi o darmowy jak i o płatny ponieważ nie stanowi dla mnie kupić dobrego antywirusa.Powiem tak…Od dłuższego czasu używam Avasta w wersji Home i odczuwam jednak nie dosyt,ponieważ bo zaznaczeniu aby "gruntownie"czyli dokładnie przeskanował kompa wykrył mi 3 trojany a przy dobrym oprogramowaniu chyba jednak tyle ich być nie powinno.Poradźcie co moge darmowego sciągnąć z sieci lub co kupić.Może kaspersky 7,G data?hmm

Osobiście nie polecam ci pakietów bo albo mają antyviirusa słabego (np.outpost) albo słabego firewalla (często nie mają opcji rejestrowania pakietów lub mechanizmu wykrywania włamań). Kup outpost firewall pro 2008 (************) bo to najlepszy i dołóż do tego dobrego antyviruska. Polecam f-secure antivirus lub g-data antivrus. Są one płatne. Z darmowych polecam avire antivir bo to naprawde przyzwoity darmowy antyvirus który nie muli kompa.

Jeżeli jednak koniecznie musisz mieć pakiecik to polecam g-data.

________________

A ja polecam - jeszcze polecam Regulamin

Za kolejne sugestie typu wykropkowanych powyżej - będzie odpowiednia “nagroda”

Cyba91

Nie ma darmowych pakietów Internet Security :stuck_out_tongue:

Polecam:

-płatny: ESET Smart Security

-darmowy: avast + comodo :wink:

Przetestuj sobie sam - przecież są triale w vortalu i zobacz, który ci będzie odpowiadał

Bzurka

To jest forum o legalnym oprogramowaniu :twisted: - czytałeś Regulamin?

Najlepszy pakiet zabezpieczający??? ZoneAlarm Security Suite miałem go 3,5 roku i 0 wirusów,lekki zżera 7mb pamięci,nie muli neta,antywir to Kaspersky 6,firewall jeden z najlepszych:)

Jak dla mnie to Kaspersky Internet Security , a jeśli chcesz coś oddzielnie to Comodo Firewall + Kaspersky Anti-Virus (Jeśli wybierasz tą drugą opcję to musisz wyłączyć Proactive Defense w Comodo Firewall - tak inni piszą, ale umie jest wszystko OK bez wyłączania tej opcji ! ) Pozdrawiam :slight_smile:

Sam musisz wybrać jaki chcesz zestaw . Każdy ma inne plusy i minusy i nie ma idealnego pakietu

Zgadzam się z tym. Kiedyś używałem KIS i nie narzekałem więc mogę ci go poradzić z płatnych pakietów :slight_smile:

Ja mam tak:

Antyvirus- Avast! antivirus, home edition

Antyspyware- Ad-Aware SE personal

Zapora- PC Tools Firewall Plus

I nie narzekam, czasem jeszcze zrobie scan HijackThis’em.

To co mam w zupełności mi wystarcza :slight_smile:

PS. Wszystkie te programy są darmowe :smiley: