Najlepszy Pakiet Zabezpieczający

(Cyba91) #1

Witam,jakim jest waszym zdaniem najlepszy Internet Security?Chodzi mi o darmowy jak i o płatny ponieważ nie stanowi dla mnie kupić dobrego antywirusa.Powiem tak...Od dłuższego czasu używam Avasta w wersji Home i odczuwam jednak nie dosyt,ponieważ bo zaznaczeniu aby "gruntownie"czyli dokładnie przeskanował kompa wykrył mi 3 trojany a przy dobrym oprogramowaniu chyba jednak tyle ich być nie powinno.Poradźcie co moge darmowego sciągnąć z sieci lub co kupić.Może kaspersky 7,G data?hmm

(Binkiewicz) #2

Osobiście nie polecam ci pakietów bo albo mają antyviirusa słabego (np.outpost) albo słabego firewalla (często nie mają opcji rejestrowania pakietów lub mechanizmu wykrywania włamań). Kup outpost firewall pro 2008 (************) bo to najlepszy i dołóż do tego dobrego antyviruska. Polecam f-secure antivirus lub g-data antivrus. Są one płatne. Z darmowych polecam avire antivir bo to naprawde przyzwoity darmowy antyvirus który nie muli kompa.

Jeżeli jednak koniecznie musisz mieć pakiecik to polecam g-data.

A ja polecam - jeszcze polecam Regulamin

Za kolejne sugestie typu wykropkowanych powyżej - będzie odpowiednia "nagroda"

(Dmirecki) #3

Cyba91

Nie ma darmowych pakietów Internet Security :stuck_out_tongue:

Polecam:

-płatny: ESET Smart Security

-darmowy: avast + comodo :wink:

Przetestuj sobie sam - przecież są triale w vortalu i zobacz, który ci będzie odpowiadał

Bzurka

To jest forum o legalnym oprogramowaniu :twisted: - czytałeś Regulamin?

(Baldys15) #4

Najlepszy pakiet zabezpieczający??? ZoneAlarm Security Suite miałem go 3,5 roku i 0 wirusów,lekki zżera 7mb pamięci,nie muli neta,antywir to Kaspersky 6,firewall jeden z najlepszych:)

(Dawidex11) #5

Jak dla mnie to Kaspersky Internet Security , a jeśli chcesz coś oddzielnie to Comodo Firewall + Kaspersky Anti-Virus (Jeśli wybierasz tą drugą opcję to musisz wyłączyć Proactive Defense w Comodo Firewall - tak inni piszą, ale umie jest wszystko OK bez wyłączania tej opcji ! ) Pozdrawiam :slight_smile:

Sam musisz wybrać jaki chcesz zestaw . Każdy ma inne plusy i minusy i nie ma idealnego pakietu

(martinez2006) #7

Zgadzam się z tym. Kiedyś używałem KIS i nie narzekałem więc mogę ci go poradzić z płatnych pakietów :slight_smile:

(Setjuniorhigh) #8

Ja mam tak:

Antyvirus- Avast! antivirus, home edition

Antyspyware- Ad-Aware SE personal

Zapora- PC Tools Firewall Plus

I nie narzekam, czasem jeszcze zrobie scan HijackThis'em.

To co mam w zupełności mi wystarcza :slight_smile:

PS. Wszystkie te programy są darmowe :smiley: