Najlepszy procesor 4-rdzeniowy,jaki?

(Megalukasz) #1

Jaki jest najlepszy procesor 4 rdzeniowy?

(Endriu2121) #2

po kiego ci 4 rdzenie skoro chodza tylko na viscie ?

(Konrad Glejt) #3

Ja mam AMD Phenom i windows xp home edition i działa, fakt ze vista lepsza, ale ja wole poczekać 5 miesięcy aż ja dopracują.

(Longhorn2009) #4

najlepsze to Core 2 Quad i Core 2 Extreme. Tylko, że kosztują one ok. 1000zł, a ich wydajność i tak nie będzie zawsze w pełni wykorzystywana.

(Ali142) #5

Z tego co mi wiadomo to najlepszy z Intela jest Penryn chyba Q9850, a za AMD jakis Phenom, ale obecne systemy nie potrafia wykorzystac jego technologii. A skad te oytanie? Zamierzasz skladac kompa??

(suchmen) #6

Polecam 4 rdzenie intela q6600.cena całkiem niska jak na 4 rdzeniowce i ma 4x 2.4ghz z możliwością podkręcania całkiem efektywnego.Nie grzeją się-mi temperatura wynosi koło 40 stopni a 50 w stresie.Jestem bardzo zadowolony:) i Fakt że na razie technologie nie są w pełni wykorzystywane jednak trzeba myśleć o przyszłości prawda?:slight_smile: a Vista na tym cacku chodzi bardzo płynnie i szybko.Jestem też zadowolony bowiem nie muszę martwić się o procek przez najbliższe kilka lat a płyta gigabyte obsługuje bardzo wysokie procki więc w razie czego zawsze mogę wymienić na niezły model.