Najlepszy program do odtwarzania filmów pod Viste

Jak wyżej. Czy znacie taki program kompatybilny z vistą?

All Player polecam.

Nie miałem z nim problemów/

Dokładnie tak jest z All Playerem chociaż osobiście korzystam z WMP 11 :slight_smile:

Również polecam :slight_smile:

Przyłaczam sie także, AllPlayer :slight_smile:

Allplayer lub polski Kliper :slight_smile:

allplayer ma wiele mozliwosci(jak dla mnie one wystarczają)

ja polecam BSPlayer Pro 212.941 jest z PL

AllPlayer - ale chyba rewolucji nie wniosłam :wink:

co wy z tym ALLPLAYEREM ??? :stuck_out_tongue:

Sprawdzcie najpierw jakosc avi z napisami na ALLPLAYERZE a potem na WMP 11 z filtrem DIRECTVOBSUB (np. z FFDSHOW) - rezultat moze was zaskoczyc

:slight_smile:

Btw. fajny jest filmik testowy z media center…eh zeby miec taka jakosc :slight_smile:

Bo to jest jeden z nielicznych programów, które bezproblemowo ruszają na Viście.

Jednak osobiście korzystam i polecam WMP 11 + KLite Mega Codec Pack (napisy dzięki DirectVobSub)

Dokładnie

Pozdrawiam

Dla mnie AllPlayer odpada, bo jest niezgodny z Aero Glass i za każdym razem jak go uruchamiam to system przełącza mnie na na standardowy schemat kolorów, a to jest irytujące. Zainstalowałem sobie Zoom Player-a - jest “lekki” i ma mnóstwo opcji konfiguracyjnych. Jedyny minus to taki, że nie jest po polsku.

Ja używam Windows Media Player bo odtwarza napisy a to mi wystarczy.

a nie wiecie dlaczego mi przeskakuja divxy i ogolnie wielka lipa? zainstalowalem kodeki, teraz kolejne i nic. moze macie jakies najlepsze, na ktorych na pewno wszyskto bedzie plynnie smigac??

Sprawdzone: WMP 11 + KLite Mega Codec Pack 1.65

Ja używam ffdshow, wersja z 04.02, żadnych problemów.

i co odinstalowac najpierw wczesniejsze i dac pelna instalacje? bo u licha pierwszy raz mam taki problem ze obraz idzie jak na replay’u a dzwiek normalnie…

Najlepiej odinstalować, potem restart kompa, następnie wyczyścić rejestr z błędnych wpisów.

Na samym końcu instalacja.

Filtry FFDshow zawarte są, też w KLite Mega Codec Pack

Pozdrawiam

No tak, wiem. Ale mi w zupełności wystarcza samo ffdshow :slight_smile:

FFDSHOW najnowsze i otworzysz wszystkie cuda…

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=301&t=36