Najlepszy Program do p2p

Ja uzywam Emula i Azerusa(najszybszy)

T o prawda…

…ale tylko pod warunkiem, że ma się HighID , bo jak się nie ma, to się ślimaczy okropnie…

D C++ jest fajny, pod warunkiem, że się dużo udostępnia, a nie każdy ma duży dysk

K azza to jeden wielki spyware…

Tylko co ma HighID do ilości dostępnych plików do pobrania :? :? :?

A no, chodzi o to ze tą “mase” danych sciąga się lepiej mając HighID

(może niezrozumiale napisałem) :smiley:

najlepiej zrobic liste i ankiete p2p i skoncza sie posty o tym samym.

ja uzywam dc++ i jestem zadowolony. program wymaga jedynie troche wiecej uwagi i tyl, al jak mamy dobrego uzytkownika, to pobieramy pliki z najwieksza mozliwa predkoscia, kwestia tylko go znalezc.

uzywalem programow typu azureus(mulacy kompa nieprzecietnie) osiolkow itp itd, na ktorych sie czeka wiekami az cos pojdzie. dc++ the best!!

czemu tak sądzisz… LowID i HighID w samym procesie pobierania nie mają większego znaczenia :slight_smile: HighID daje szybsze przesuwanie się w kolejkach i możliwość pobierania zarówno od userów z Low i HighID… samo pobieranie to już tylko kwestia łącza… :slight_smile:

I o to chodzi :!: (nie lubie czekać w kolejkach :wink: )

A le tak serio, dla mnie różnica jest b.duża, kiedyś mając eMule z LowID twiedziłem ze to słaby program p2p, teraz kiedy mam HighID to eMule przeżywa reaktywacje szybkości :smiley:

C hyba, że tylko u mnie takie cuda się dzieją. :stuck_out_tongue:

:smiley:

nie :slight_smile: to nawet ma sens :slight_smile: mając HighID masz do dyspozycji 100% łącza, a LowID to przeważnie jesteś na łasce jakiegoś (piiiiiii) admina, który sobie rządzi i dzieli byle mieć dla siebie najlepiej :twisted: z drugiej strony nie raz widziałem eMule na LowID, który śmigał nie jak muła a jak struś pędziwiatr :smiley: :smiley: :smiley:

Mój emule (mam dosyć szybkie łącze DSL (low id :frowning: )) i musze powiedzieć że nigdy z niego nie korzystam. Przez całą noc (co chwilke wstawałem i patrzyłem jaki transwer) ściągałem plik (bardzo dużo udostępniających). Co się okazało największy transwer był około 30 kB/s (u mnie największy jest ok. 270kB/s :cry:

Przez noc zassałem 250 mega. Dzięki :wink: :smiley:

Ankietę to należało postawić tutaj, a nie

śmiecić przez powielanie tematów.

Ale skoro tak - ankietę zamykam

===::> zapraszam do ankiety

PS.

I tak nie wierzę, że nie będzie już podobnych topików :frowning: