Najlepszy program do RS

(Shiva) #1

Poszukuję najlepszego programu do ściągania z RapidShare, który mało obciąża komputer i maksymalnie zwiększa transfer. Faworyci to:

1. CryptLoad

2. FlashGet

3. jDowloader

Który z tych jest najlepszy, chyba, że macie inne propozycje? :slight_smile:

(Msprungk) #2

Ten ostatni

(Shadowk) #3

Tu akurat program nie pomoże, bo RS ogranicza transfer do 1 mbps. Robi to tak dziwnie, że ściągnięcie pliku 200 mb trwa czasami 1,5h, czyli 3 razy dłużej niż powinno. Oczywiście dotyczy to użytkowników bez konta.

Jdownloader po wyłączeniu animacji i dekoracji chodzi całkiem fajnie. Niestety zajmuje sporo RAMu.

(Patryk94) #4

FlashGet i jDownloader - oba programy sprawdzą się bardzo dobrze :slight_smile:

(Chillout) #5

Najlepszy, lekki i obsługuje największą ilość serwerów: FreeRapid Downloader.

(Danielkosak) #6

Ja od zawsze używam jdownloader i jestem zadowolony polecam :slight_smile:

(mb2707) #7

Czy taka największa iść serwerów ? No nie wiem. Używałem tego programu, ale teraz używam JDownloadera i uważam, że jest dużo lepszy

(Chillout) #8

Serwery FreeRapid Downloader : http://wordrider.net/freerapid/plugins.html (Jak dobrze policzyłem 156 serwerów działających), Mogłem się pomylić o kilka :stuck_out_tongue:

JDownloader

Więc FreeRapid Downloader prowadzi w tej kwestii. A przyzwyczajenie jest tylko przyzwyczajeniem, nie zawsze musi być słuszne.

(Msprungk) #9

To coś sobie wybiórczo szukałeś

Strona główna JD

"

Możliwości

*

Niezależny platformowo (działa na Windows, Linux, Mac, ..)

*

Działa przy wsparciu Javy w wersji 1.5 lub nowszej

*

Całkowicie Open-source'owy (GPL)

*

Wsparcie techniczne całą dobę

*

Możliwość pobierania wielu plików jednocześnie

*

Obsługa wielu połączeń

*

Posiada własny moduł OCR (JAntiCaptcha)

*

Rozszyfrowuje pliki pojemników typu RSDF, CCF DLC

*

Wtyczki rozszyfrowujące dla wielu usług, np. sj.org, UCMS, WordPress, RLSLog….

*

Pobiera z Youtube, Vimeo, clipfish video i Mp3

*

Możliwość automatycznego wypakowania archiwów po pobraniu (oraz przeszukiwania list haseł) (RAR)

*

Obsługa skórek

*

Wiele języków interfejsu do wyboru

*

Ponad 110 wtyczek hostingu i 300 rozszyfrowujących linki

*

Automatyczne resetowanie połączenia za pomocą JDLiveHeaderScripts (1400 obsługiwanych modeli routerów)

*

Aktualizacje on-line

*

Zintegrowany menedżer pakietów dla dodatkowych modułów programu (np. Interfejs WWW, Zamykanie systemu)

(Krecio23) #10

Jdownloader, ponieważ jest dobry i przynajmniej u mnie nie zużywa dużo zasobów komputera.

(Tamlin1989) #11

jDownloader - Best of The best :wink:

I nie tylko do Rapidshare :wink:

(mb2707) #12

Ciekawe skąd wziąłeś takie dane, są z pewnością przestarzałe (dane są z Strony domowej tylko że jest już wersja 0.9.579 czyli dużo nowsza ) piszesz że 25 serwerów premium ja naliczyłem ponad 80. i ponad 100 serwerów hostingowych ja tym razem naliczyłem 348 +- kilka. To raczej jest dużo dużo więcej niż freerapid downloader

(Chillout) #13

Macie racje. Robi wrażenie. :o

(Kamil 1406) #14

Tylko JD !

Super program :slight_smile: