Najlepszy program do ściągania mp3

(Grobek) #1

jaki jest najlepszy program do ściągania mp3.

(Asterisk) #2

Nie ten dział - przenosiny

(system) #3

Witam,

Jeżeli chodzi Ci o sieć P2P to polecem lekturę:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=46

(KaiES vel Sikorsky) #4

Witam - jeśli pragniesz ściągac tylko .mp3 to polecam z szczerego serca Soulseek. Używam go od ponad roku i zawsze znajduję w nim czego pragnę. Odsyłam cię na stronę o tym programie, jest tam forum ,na ktorym dowiesz sie potrzebnych informacji w obsłudze tego programu

strona - www.slsk.prv.pl

forum - www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showforum=1

pozdrawiam :::: na slsk możesz mnie znaleźć jako pekaez

Program Soulseek nie instaluje żadnego syfu - jest czysty jak łza

(Adi171717) #5

Pytanie odnosnie tego soulseek'a :

Czy instaluje jakies progsy szpiegujace, ktore beda mi otwierac porty itd... ?

(Duch) #6

dlaczego nie czytacie wszystkich postów dokładnie?? :roll: :twisted:

(GP1600) #7

Czytają. :slight_smile:

(3dm Racek) #8

Najlepszy jest DC++ :wink:

(Krzys299) #9

Ja proponuje Kazza Lite Rewolucja PL albo Emule0.43.

http://www.softnews.pl :lol:

(Krzysiek21) #10

eMule do pojedyńczych mp3 nie nadaje się,do jest program przeznaczony do sciągania duzych plików.

Do pojedyńczych to albo DC++ albo cos w stylu Kazaa lub tak jak napisał kolega Soulseek.

(Damian) #11

Do muzyczki to raczej proponowałbym kaze. Nie było utworu którego bym na niej nie znalazł. Niestety jednak zauważyłem,ze ostatnio wiele piosenek na kazie jest umyślnie uczkadzanych, przez antypirackie firmy. Charakteryzuje się to trzaskami i piskami na ścieżce dźwiękowej.

Pozdrawiam!

(Chees) #12

Naj...jest DC++!

(lazikar) #13

Nielegal :?

Kazza lub DC++ :smiley:

(Frooget) #14

Bez wątpienia DC++ jest najlepszy (moim zdaniem)

Ale proponuje takżę mp3.wp.pl :lol: :stuck_out_tongue:

(Marcis1) #15

KaiES vel Sikorsky ma racje ostatnio na forun tez o to prosilem mam ten program soulseek i narazie nie narzekam. jest naprawde bardzo dobry :o

kto pyta nie bładzi

(ReNeGaT^) #16

Popieram! Soulseek jest wypasiony! Nie korzystalem z DC++, Kazaa nie jest wcale taka dobra, a eMule (eDonkey) zajmuje za duzo miejsca na dysku.

Polecam Soulseeka !!

Ciekawa opcja w tym programie jest "Wishlist" oraz mozliwosc komunikowania sie i wymieniania plikow z uzytkownikami o podobnych zainteresowaniach (w soulseeku ludzie gromadza sie w pokojach tematycznych np.Hiphop). Fajna opcja jest takze "Browse User's files" co ostatnio nie skutkuje w Kazie (przynajmniej u mnie).

Pozdro :smiley: