Najlepszy program i pakiet antyvirusowy

1.Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy program antyvirusowy(darmowy) ?

2.Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy pakiet antyvirusowy(darmowy) ?

Piszcie swoje propozycje.Oceny z doświadczeń

witam -ja osobiście używam pakietu COMODO Internet Security , wydaje mi sie on jednym z najlepszych nowości ,jest za free i działa naprawdę bardzo dobrze , gorąco POLECAM ,nie zawiedzie Cię !!

halo. Co do darmowych polecam Tobie avasta nie zamula komputera lecz jak wszystkie antyvirusy darmowe ma swoje wady-często pomija wirusy . Osobiście używam kaspersky ( od paru lat), mam 100% pewności że nic mi na komputer nie przejdzie . Warto zainwestować w kasperskiego ponieważ wykrywa on wszystkie robaki . Włamali się to pentagonu, nato , lecz to żadnej ruskiej korporacji nikt się nie włamał :slight_smile: a czemu ? Ruscy robią najlepsze zabezpieczenia na świecie , przykładem na to jest kaspersky do zastosować domowych.

też używam KIS 210 (uważam go za najlepszy anty wir )

ale co do darmowych avira +COMODO +malware bytes’ anti-malware

KIS’a miałem, da się go używać dwa razy? raz już miałem wersje darmowa mogę ją jeszcze raz mieć ?

Nie. chyba że usuniesz system i wgrasz nowy ale po co co 30 dni formatować dysk ten darmowy zestaw który podałem na pewno ci wystarczy :slight_smile:

Ten program to ■■■■. Jeśli już to proponuję a-squared Free 4.5.0.11. Testowałem ostatnio obydwa programy (miałem rootkita), zostawiłem je na dłużej i niestety Malwarebytes Anti-Malware 1.40 nigdy nic nie wykrył podczas gdy a-squared Free 4.5.0.11 wykrywał po 6 trojanów. Dodam, iż a-squared’em można bardzo wygodnie skanować każdy plik tak więc szczerze polecam. Program cały czas rozwijany, codziennie spora porcja aktualizacji baz.

Aha.Kiedyś stary komp padł od aktualizacji MKS hhehe, ale MKS był świetny wszystko znajdował

Piszcie dalej, mówcie co macie itd.

To chyba oczywiste, że każdy uważa za najlepszy ten program którego sam używa.

Racja :smiley: Tak jest zawsze ze wszystkim - moje najlepsze.

a Defender Windows jest dobre?

nie za bardzo

Avira jest dobra - wg mojej opinii, ale także wg testów na 1,3 mln wirusow.

Linki do testów (luty 09) - http://www.av-comparatives.org/images/s … port21.pdf (str. 10 i 11)

Maj 09 - http://www.av-comparatives.org/images/s … port22.pdf (strona 7).

A najlepszy pakiet antywirusowy to Kaspersky Internet Security 2010. Posiada dobrą bazę wirusów, niezłą heurystykę, sandbox, wykrywanie luk i cogodzinne aktualizacje.

aha a co powiecie o nortonie 2009 lub 2010 beta

Dodane 25.08.2009 (Wt) 15:19

albo o arcavir