Najlepszy program i pakiet antyvirusowy

(Jajoi7) #1

1.Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy program antyvirusowy(darmowy) ?

2.Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy pakiet antyvirusowy(darmowy) ?

Piszcie swoje propozycje.Oceny z doświadczeń

(Tomj) #2

witam -ja osobiście używam pakietu COMODO Internet Security , wydaje mi sie on jednym z najlepszych nowości ,jest za free i działa naprawdę bardzo dobrze , gorąco POLECAM ,nie zawiedzie Cię !!

(Bartekciepek) #3

halo. Co do darmowych polecam Tobie avasta nie zamula komputera lecz jak wszystkie antyvirusy darmowe ma swoje wady-często pomija wirusy . Osobiście używam kaspersky ( od paru lat), mam 100% pewności że nic mi na komputer nie przejdzie . Warto zainwestować w kasperskiego ponieważ wykrywa on wszystkie robaki . Włamali się to pentagonu, nato , lecz to żadnej ruskiej korporacji nikt się nie włamał :slight_smile: a czemu ? Ruscy robią najlepsze zabezpieczenia na świecie , przykładem na to jest kaspersky do zastosować domowych.

(system) #4

też używam KIS 210 (uważam go za najlepszy anty wir )

ale co do darmowych avira +COMODO +malware bytes' anti-malware

(Jajoi7) #5

KIS'a miałem, da się go używać dwa razy? raz już miałem wersje darmowa mogę ją jeszcze raz mieć ?

(system) #6

Nie. chyba że usuniesz system i wgrasz nowy ale po co co 30 dni formatować dysk ten darmowy zestaw który podałem na pewno ci wystarczy :slight_smile:

(Gorgoroth) #7

Ten program to shit. Jeśli już to proponuję a-squared Free 4.5.0.11. Testowałem ostatnio obydwa programy (miałem rootkita), zostawiłem je na dłużej i niestety Malwarebytes Anti-Malware 1.40 nigdy nic nie wykrył podczas gdy a-squared Free 4.5.0.11 wykrywał po 6 trojanów. Dodam, iż a-squared'em można bardzo wygodnie skanować każdy plik tak więc szczerze polecam. Program cały czas rozwijany, codziennie spora porcja aktualizacji baz.

(Jajoi7) #8

Aha.Kiedyś stary komp padł od aktualizacji MKS hhehe, ale MKS był świetny wszystko znajdował

Piszcie dalej, mówcie co macie itd.

(floyd) #9

To chyba oczywiste, że każdy uważa za najlepszy ten program którego sam używa.

(Gorgoroth) #10

Racja :smiley: Tak jest zawsze ze wszystkim - moje najlepsze.

(Jajoi7) #11

a Defender Windows jest dobre?

(system) #12

nie za bardzo

(Plati) #13

Avira jest dobra - wg mojej opinii, ale także wg testów na 1,3 mln wirusow.

Linki do testów (luty 09) - http://www.av-comparatives.org/images/s ... port21.pdf (str. 10 i 11)

Maj 09 - http://www.av-comparatives.org/images/s ... port22.pdf (strona 7).

A najlepszy pakiet antywirusowy to Kaspersky Internet Security 2010. Posiada dobrą bazę wirusów, niezłą heurystykę, sandbox, wykrywanie luk i cogodzinne aktualizacje.

(Jajoi7) #14

aha a co powiecie o nortonie 2009 lub 2010 beta

-- Dodane 25.08.2009 (Wt) 15:19 --

albo o arcavir