Najlepszy program p2p

Może chociaż podawajcie argumenty? :roll:

Uzywam bearshare ale jedyne co nim sciagam to muzyka czasem jakis klip wideo lub program :slight_smile: ogolnie jestem z tego ow programu zadowolony :smiley:

FrostWire lub BearShare - obie aplikacje sieci Gnutella - idealne do zassania filmu lub pojedyńczych utworów muzycznych… Jeśli zapragnąłbyś jakiegoś softa czy albumu muzycznego to tylko z dobrego serwisu inter. z torrentami (nie podaje gdyż takie przykłady są tu mało popularn) - osobiście polecam BitSpirita…aby ściągnąć mu kaganiec należy go odpowiednio wcześniej skonfigurować…

ja używam BitComet oraz Azureus i nie mam zamiaru przesiadać sie na inne

nie no najlepsza sieć to oczywiście gnutella a bearshare - jej klient -zasysa aż miło

:mrgreen: 1) eDonkey

:smiley: 2) Bearshare

:-o 3) Azureus

Kolejne posty bez żadnego uzasadnienia będą usuwane - proszę o uargumentowywanie swych typów. W przeciwnym razie będzie to jałowa, nikomu nieprzydatna dyskusja.

Torrent - KTorrent , szybki, ładny, integruje sięz KDE

mule - aMule - możliwośc kontrolowania poprzez WWW i… działa

Więc wg ciebię najlepszym programem p2p jest eDonkey ?? Może według twoich zapatrywań… A czy zauważyłeś może , iż aby ściągnąć np. wielce ambitny i niszowy kawałek z repertuaru Reni J. (która śpiewa tylko dlatego ,że mamy wysokie bezrobocie w kraju) musisz czekać tak na wstępie czasem kilka wieczorów i dni… A czy wiesz ,że do tejże sieci trza mieć przyzwoite łącze… A jeśli już się takowe posiada to szkoda czasu trwonić wystając w kolejkach chyba ,że ktoś ma sentyment…

Milicja sieć ed2k własnie opiera się na zasadzie kolejek i nic tego nie zmieni, przecież to w tej śieći mozna znaleśc największą baze pojedynczych plików (mp3 itp.) A pozatym eDonkey juz od dawna nie jest dopracowywany a pozatym wersja darmowa posiada niebezpiecznego szpiega NetDowNet.

Jego następcą jest eMule który jest ciągle rozwijany i dopracowywany.

Najlepszymi programami dla mnie jak i całymi sieciami są:

ed2k - eMule Plus (Bardzo dobry mod eMule, niestety jego największą wadą jest brak posiadania sieći Kad, mimo to posiada szereg innych ciekawych opcji jak : Aktualizacjia listy Faków, Aktualizacji filtrów IP, Optymalizacja SSE, Kopia baz danych i ściaganych plików)

Torrent - uTorrent (Nowy klient który posida coraz więcej zagorzałych użytkowników, bardzo lekki, nie potrzebuje dużo pamięci i bardzo łatwy do konfiguracji i posiada na dodatek bardzo miły dla oka Interfejs)

Poprzedniu używałem Azureusa ale jest to klient oparty na Javie, więc jest pamięciżerny a nadodatek przeładowany jak dla mnie i często się wieszał.

Jeżeli faktycznie ta dyskusja ma być na wysokim poziomie to wszytskie opinie bez uzasadnienia powinny być kasowane mimo iż to dział Na Luzie.

I od ostaniego upomnienia boczi - takie puste posty będą kasowane, po to aby dyskusja była na wysokim poziomie Gutek2222

BearShare

mam w nim najlepsze transfery :slight_smile:

  1. uTorrent - tylko do duzych plikow filmy,programy itd.itp.

  2. LimeWire - tylko muzyka

  3. Ares - takze tylko muzyka :slight_smile:

Chyba miałeś :stuck_out_tongue:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3930

Zgodnie z ostrzeżeniem kolegi Gutek2222 Post->KOSZ

Kolejne tego typu posty będą usuwane bez słowa komentarza z naszej strony.

Shareaza jest najlepsza ponieważ:

  • obsługuje 4 duże sieci p2p: eDonkey2000, Bittorrent, Gnutella, Gnutella2

  • w pełni legalna, darmowa, bez reklam, bez spyware

  • duże opcje wyszukiwania i konfiguracji programu

  • po polsku (dużo języków do wyboru)

  • prosta obsługa (2 interfejsy do wyboru: Prosty i Zaawansowany)

  • możliwość podglądu pobieranych plików

  • system oceniania, klasyfikacji plików, komentarzy i brak problemu z feakami(uszkodzone pliki)

  • wysokie bezpieczeństwo przed organizacjami antypirackimi i szpiegującymi

  • możliwość zmiany skórek i ich tworzenia

  • niewielkie obciązenie procesora i pamięci

http://www.shareaza.com (i zaznacz po prawej stronie polską flagę, to będzie po polsku)

Moim zdaniem najlepszy jest eMule

Ściągam dużo koncertów, teledysków i obrazków, więc mam tak:

Duże pliki to wiadomo trzeba wybierać to co sie na niebiesko palą i przy prędkości ok.60KB/s to sie 800 megabajtowy koncert w dwa dni ściągnie, teledysk w 6-7min, a obrazki praktycznie od razu (nie licząc czekania w kolejce :mrgreen: ;ale co do obrazków to se najlepiej w googlach poszukać :mrgreen: )

Wg mnie najlepszy program p2p to Shareaza. Bo obsługuje 4 sieci p2p(Gnutella, Gnutella2, Bittorrent, eDonkey2000), nie posiada spyware, i ma wiele funkcji b. przydatnych, do tego jest stabilna i szybka…

Nie polecam programu Bearshare - jest to badziew któy instraluje spyware na kompie tak jak kaaza.

Shareaza będzie niedługo posiadała obsługe sieci Ares(Warez p2p)

http://www.shareaza.com

Do torrentów - BitLord (bardzo dobry i szybki program)

Do pozostałych - emule i LimeWire

Ponieważ trwa już praktycznie powtarzanie tych samych informacji więc nie widzę sensu dalszego zasmiecania forum.