Najlepszy program p2p

U mnie najszybciej ciągnie Kazaa.Prawie zawsze max łącza,ale niestety bieda ściągnąć na niej jakiś nieuszkodzony plik :frowning: :evil:

Emule:

-idealny do duzych plików

Bit Cometi i DC++ jeszcze mogą być :lol:

Moze mi ktos wytłumaczyc o co chodzi Raq’owi mowiac najlepszy…?? Przeciez w koncu kazdy program dązy do tego samego… a mowiac najlepszy ja to interpretuje tak ze ma najlepsze transfery!! Wiec dla mnie to e-donkey ROX (Raq dlaczego dales imesha i kazee w jednym “podpunkcie”

Bo to jeden syf IMHO :mrgreen:

Ja używam obecnie Emule :wink: i jest to świetny program to co ze trzeba czekac w kolejce ale program jest świetny Dużo i to Bardzo Dużo jest tam plików ;] POLECAM także DC ++

U mnie tak samo :frowning: Ja myśle że Emule jest najlepszy ale musisz mieć szybkie łącze

ej, dajcie se spokój z emule. Torrent jest najlepszy, a zwłaszcza BITCOMET. Używam go ze 4 miechy jestem bardzo zadowolony !

Co inny user to inne zdanie :smiley:

Ja używam Kazzy :smiley:

A ja używam Overnet 0.51 + upload limiter :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ja niedawno używałem do muzy programu Shareaza - chyba jest najlepszy, bo można nim ściągać pliki z eMule, eDonkeya, Gnutelli, torrenty itd. All in 1 :).

do zasysania wiekszych pliczkow (filmy itp.) bitComet lub azureus

do mniejszych emule i winMX

Tylko pamietajcie zeby pobrane pliki skasowac po uplywie 24 godzin

:wink:

Ostatnio wpadł mi w ręce programa WAREZ P2P który jest prawie identyczny jak kaza

Ja Zainstalowałem Kazaa Rewolucja i mi pochrzaniło cały komp.- NIE POLECAM

Rewolucja jest nie legalna 8)

Polecam DC++ (ew. Bitcomet)

Rzecz jasna *.torrent obecnie jest najlepszy.

A klienta do niego to tylko BitComet.

Do malych pliczkow uzywam Shareaza 2.1.

Wiecej mi nie potrzeba :slight_smile:

Co chce to znajde :stuck_out_tongue:

ja uzywam aresa:)

Zdecydowanie eMule w wersji 0.43b ale tylko po wielodniowej konfiguracji metodą prób i błędów.

Kazza byłaby ostatnią głupią rzeczą na świecie którą bym na kompie.

Zmieniłem łacze i zmnieniłem zdanie o niektórych p2p emule w tej chwili jest dla mnie :x , najlepszy jest DC++ :smiley:

Na DC++ osiągam najlepszy wyniki :slight_smile:

Z DC++ także próbowałem coś zdziałać ale niestety.

A poza tym ściągając z eMule’a mam niemal stuprocentową pewność że ściągam to czego chcę i nie będzie przy tym zchrzanione jak to było np. w Kazzie.

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy jest DC++ :-).