Najlepszy racer w jaki graliście :)

(Barten95) #1

Ciekawi mnie jakie doświadczenia macie związane z tym rodzajem gierek :). Uwzględnijcie za co ją tak cenicie.

Moje zdanie:

NFS: Porshe Unleashed- Ta fizyka, ten stłumiony odgłos silnika z wnętrza, te kierunkowskazy :smiley:

Midtown Madness- Fajne autka, widok z wnętrza, ogromne Chicago do penetracji :mrgreen: . W tej grze najbardziej lubiałem przestrzegać zasad ruchu drogowego autobusem :stuck_out_tongue:

Insane- Gra która zajęła mnie rosyjskimi ciężarówkami… Ach jak to brnęło w tej wodzie… Do utopienia:P Świetna fizyka, ładna grafika, widok z wnętrza i swobodne rozglądanie się po nim. FULL! Najlepszy bezdrożnik.

Viper Racing- Uszkodzenia! Jedna z pierwszych gier, która uwzględniała sprzęgło :P, ładna grafika i swobodne malowanie wozu.

(Patricko) #2
  • NFS Most Wanted - grafika, miodnosc, sciezka dzwiekowa jak i same dzwieki aut, no i policja,

• WRC ( na PS2 - wszystkie czesci ) - najlepsza gra oparta na wyscigach rally, do tego wszystko oryginalne, gra rowniez strasznie miodna, no i jak na PS2 bardzo ladna grafika

• Gran Turismo ( na PS2 - wszystkie czesci ) - takiej gry jak ta niema, mnostwo aut, fizyka jazdy, tuningowanie i mieszanie w autach, to tylko kilka zalet z wszystkich tej gry…

• Burnout ( na PS2 i PSP - wszystkie czesci ) - szybkosc w grze, miodnosc, wypadki !, straaaasznie wciaga ta gra

Jest ich narpawde wiele, ale to te ktore przykuly mnie na dluzej ( nie mowie ze tylko te, jednak to smietanka )

(Ford Fokus) #3

Colin (1 i 2) 1 kocham za nauke jazdy której nie umiałem przejść :slight_smile: 2 przeszedłem z 10 razy na ekspercie bez kodów (jak w to grałem to jeszcze neta nie miałem) moja ulubiona gra! :smiley:

NFS: U moja ulubiona część Need for Speedów ;] zaraz po niej jest NFS: Hot Pursuit 2 ;]

GTA 2 - :stuck_out_tongue: najlepiej mi się rozwoziło ludzi autobusem :smiley:

18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal&Convoy - w to się grało :F w drugie tylko 60 minut, ale to mi wystarczyło ;]

Hard Truck: King of the Road - za możliwość totalnej rozwałki na drodze :smiley: Ahh te prędkości BMW M3 i gwałtowny jej spadek po uderzeniu w tira ;] ;] ;]

Hehe nie znam tytułu (nie pamiętam :frowning: ) ale to była gra na amige :stuck_out_tongue: Jeździło się takim starym rupieciem i ścigało z innymi, po drodze były jakieś kaktusy, krzaki, niekiedy rozwalone radiowozy :stuck_out_tongue: Na końcu można sobie było kupić jakieś części np. silnik, opone, wiertarke :stuck_out_tongue: Najdalej doszedłem do 7 mapki bo mi się dyskietka z grą złamała (sama ;] ).

(M Kupczynas) #4

Richard Burns Rally :smiley: Za grywalność ,fizykę jazdy oraz modele zniszczeń. :smiley:

(Łosiunio) #5

Zadziwie : Need For Speed I - To była dla mnie gra doskonała Fizyka…Grafa jak na tamte czasy…Full wypas…Nadal czasem gram

A pozatym to jes fajny Most Wanted choć za bardzo podobny do Undergrounda 1 i 2… :stuck_out_tongue:

(Canaletto) #6

Boska, fantastyczna gierka.

Fizyka megamiodna. Auta wyskakiwały na kilka metrów w górę :slight_smile:

Ależ to była frajda.

Od dawna pykam jeszcze w starego Need For Speed 2 SE.

Z fizyką już gorzej, ale za to wiele fajnych autek i torów oraz tych megajump’ów. Eh… :slight_smile:

FlatOut

Dobra gierka, super fizyka, dobry model uszkodzeń. No i plusik za ciekawe bonusowe zadanka :slight_smile:

Ze staroci, to przypomina mi się gierka STUNTS i Test Drive I

Ach, ta grywalność :smiley:

(Dod) #7

racer - darmowa gierka, grafa nawet niezła… fizyka boska i 15 mb… :smiley:

Colin 1 - fizyka suuuper i szkoła colina :smiley:

Screamer 4x4 - Sprzęgło i możliwość jazdy po górach :smiley:

(Daroo7) #8

NFS Most Wanted-grafika,fajne bryki,a przedewszystkim gliniarze

(Łosiunio) #9

Dla mnie za mało realistyczna :stuck_out_tongue: