Najlepszy skaner na wykrywanie wirusów

(_Matthew_) #1

Witam,

Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy z darmowych i płatnych skaner do wykrywania wirusów. Dobrze, gdyby było podane konkretnie dlaczego ten(np. ze względu na szybkość). Do porównań również te wbudowane w programy antywirusowe. :slight_smile:

(jarsyb) #2

Ja obecnie używam Kaspersky Internet Security 2009... od ponad pół roku żadnych problemów z wirusami i robakami....:slight_smile: jakoś znacząco nie spowalnia kompa, a nie mam za specjalnego sprzętu.... wcześniej miałem MKS_VIRa ale ten to zamulacz straszny..... A z darmowych to tylko z avastem miałem styczność.... tez polecam.... darmowy ale naprawdę dobrze chroni...:slight_smile:

(grand) #3

Co do bezpłatnych programów AV to zerknij :arrow: Test bezpłatnych programów antywirusowych

(_Matthew_) #4

jarsyb , grand bardziej by mi chodziło o opinie na temat programów, które są tylko skanerami a nie antywirusami :slight_smile:

(Rysiek65) #5

http://www.internetstandard.pl/news/807 ... .line.html

(Stukot13) #6

Uważam że jednym z lepszych jest skaner ArcaMicroScan. Można nim skanować cały system, albo wybrany folder. Niestety ten program wymaga instalacji jednej rzeczy, nie pamiętam jakiej.