Najlepszy soundtrack - pisz tutaj!

:-k

Gry:

Radia z Grand Theft Auto San Andreas. ;]

Szczególnie Radio X ,Radio Los Santos

Może byc jeszcze seria Hitman , Splinter Cell , Fifa oraz NFS U (U2) i MW.

Filmy:

Młodzi gniewni ,8 Mila ,2 Fast 2 Furioust ,Ojciec Chrzestny

Tak GTA:SA również daje nieźle popalić. Młodzi gniewni też :slight_smile:

Dodam jeszcze muze z reklamy heinekena i telewizorów bravia od Sony :mrgreen:

Ogólnie część reklam ma dobre podkłady muzyczne. :spoko:

Ale te dwie szczególnie teraz przypadły mi do gustu. Kiedyś jeszcze Carlsberg miał fajną z safri duo: played a life - ale muza już się przejadła ;]

a mnie się podoba muza z filmików ze strony schnazzy.com :smiley:

Dobre nuty są w obu seriach a w szczególności

Ludacris - Act a Fool

krótka ale niezła piosenka z SONY bravia

o tak :smiley:

Zawsze można poszukać pełnej piosenki. Trwa ona 2:40 - Jose Gonzalez: Heartbeats

Mam ją :slight_smile: i właśnie szkoda że trwa tylko 2:40 :roll:

2 Fast, 2 Furious -> cały sountrack, a szczególnie Fat Joe - We Ridin oraz 8 Ball - Hands In the Air

Bad Boys 2 -> Nelly feat. P. Diddy & Murphy Lee - Shake Ya Tailfeather, Fat Joe feat. P. Diddy & Dr. Dre - Girl I’m a Bad Boy oraz P. Diddy feat. Lenny Kravitz, Pharrell & Loon - Show Me Your Soul

Blade 2 -> Massive Attack feat. Mos Def - I Against I, Fabolous feat. Jadakiss & Danny Saber - We Be Like This oraz Roni Size feat. Volume 10 - Raised In the Hood

Remember the Titans -> Marvin Gaye feat. Tammi Terrell - Ain’t No Mountain High Enough oraz Steam - Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye

no i cała masa instrumentalnych ścieżek dźwiękowych, głównie Piraci z Karaibów, Władca Pierścieni i Conan ;]

Ścieżka dźwiekowa do wszystkich 4 części Silent Hill (chociaż między 1 a 4 jest duża różnica, to jednak i tak wszystkie są świetne), a z filmów, to Pi , Matrix , Kruk… dużo tego jest, ale nie ma tego jednego, najlepszego OST.

o kapitalny był teżOST z “The hunt for <>” :]

Nie da się pominąć, tylko że jeszcze nie trafiłem na tę właśnie kompilację; bardzo szkoda że “Polowanie na czerwony październik” jest OST, który żadko kto ma…ale to tak na marginesie…

Jadymy dalej 8)